Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik játékot...

Szerintetek melyik játékot vegyem 3DS konzolra?

Figyelt kérdés
Szeretnék beruházni egy 3DS-re de nem tudom hogy melyik játékot vegyem meg hozzá. Az egyik a Pokémon Moon a másik meg a New Super Mario Bros. 2. Nem tudom melyik lenne a jobb választás. Melyik játékkal lennék el több ideig és melyik lenne a nehezebb (amibe nagyobb a kihívás)?

#Nintendo 3DS #Pokemon Moon #New Super Mario Bros. 2
2017. febr. 6. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A Pokémon nagyságrendekkel tovább tart, de egyik sem valami nagy kihívás.
2017. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisipoke ***** válasza:

Elég különböző mindkettő.


A New Super Mario Bros. 2 egy 2D platformer, inkább akcióra épül, a Pokémon Moon pedig inkább a felfedezésre és gondolkodásra. Simán végigjátszani egyiket se kifejezetten nehéz, de mindenképp a Pokémon a hosszabb.


Viszont ha hajlandó vagy belemerülni a kompetitív részébe is a Pokémonnak, akkor viszont rengeteg kihívást tud tartogatni, és többszáz órát bele lehet ölni. :)

2017. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy Te milyen játékokat preferálsz inkább.

Aki él-hal a platformerekért, de hidegen hagyják a szerepjátékok, annak nyilván a Mario lesz az ideális választás. Aki viszont a szrepjátékok megszállottja, de nem igazán komálja a platformereket, annak meg a Pokémon lenne a megfelelő.

Időt és nehézséget szerintem nincs sok értelme összemérni, általában egy szerepjáték végigjátszása jóval több ideig tart, viszont többedjére már - sokak szerint - közel sem olyan izgalmas, míg egy platformert jellemzően jó sokszor végig lehet játszani, mielőtt unalmassá válna, továbbá extra kihívás benne, hogy az előző eredményeidnél jobb pontszámot érj el, így gyakorlatilag mindig marad benne kihívás.

2017. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!