Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért "esett szét" a Sims 3?

Miért "esett szét" a Sims 3?

Figyelt kérdés

Már több éve játszom a Sims 3-mal, de ilyen hiba még nem volt nálam...

Az egyik meglévő mentésemen voltam, amikor elmentettem, s ki akartam lépni a főmenübe. Semmilyen kód nem volt bekapcsolva, a játékomban nincsenek modok, ezeket előre leszögezem. Rendesen elmentette, nem volt semmi gond, majd kilépett a főmenübe, de valami egészen hülye módon...

Semmilyen szöveg nincs, nem lehet kiválasztani sem meglévő mentést, sem új várost, amikor próbáltam bemenni a menübe, bár megjelenik a panel, ott sincs egy deka betű se, így se a beállításokat, sem pedig a kilépést nem értem el. Feladatkezelővel bezártam a programot, majd elindítottam ismét a játékot.

Az indítópanel bejön rendesen, elindítom, megjelenik a töltőképernyő, bedob a főmenübe, de ugyanúgy semmi választható opció, se mentések, se szöveg...

Megint kiléptem feladatkezelővel, s a ma felrakott összes package fájlokat (amik ma ahogy játszottam vele úgy tűnt nem okoznak semmilyen problémát a játékban) töröltem, még a gépet is újra indítottam.

Ismét beléptem a játékba, de még mindig semmi...


Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a helyzettel, nem csináltam semmit, a háza közepén állt a simem amikor mentettem.

A mentés előtt minden teljesen normális volt!


Valaki tudna nekem segíteni, mert én már nem tudok mit kitalálni! :/



2017. febr. 7. 23:01
 1/1 Quasar07 ***** válasza:
CDről játszol?
2017. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!