Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a jó a WoW-ban? Sokan mit...

Mi a jó a WoW-ban? Sokan mit szeretnek benne?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam már róla,de még sosem próbáltam. Eddig csak a Warcraft-tel játszottam,de most egyre inkább felkeltette az érdeklődésem a WoW,mert sokan dícsérik és nagyon nagy rajongótábora van.

Érdemes el kezdeni? Tudom,hogy vannak ingyenes törtszerverei,de én az eredetire akarok előfizetni. Aki játszik vele,mit szeret benne?



2017. febr. 9. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Legálisan is ingyenes az első 10 szint vagy 10 nap vagy mittom épp hogy van de a lényeg, hogy letöltöd a battle.net-et csinálsz egy accot, ha még nincs, és kipróbálod.
2017. febr. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20-as szintig free a wow.
2017. febr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdemes. Azért szeretik ennyien, mert kb bármit csinálhatsz. Itt van endgame nem úgy, mint a többi MMO. Folyamat jön az új content, mindig van mit csinálni. Ráadásul itt az egyik legjobb PVE. De ha nem is akar valaki PVE-ben itemeket farmolni az csinálhat bármi mást. Mountokat gyűjthet, achivmenteket vadászhat, goldot farmolhat, van jó pár féle PvP, pet battleket játszhat.

Max lvl-en nem ér véget a játék. Jönnek a world questek, az artifact pontok gyűjtése( ezzel fejleszted a végső fegyvered), class hall missiók, a classod sztorija stb. Mindig van mit csinálni, soha sem áll meg.


Ha nem játszol nagyon sokat akkor még simán a PVE-vel sem éred el a content végét, de már jön az új.


Szerintem akkor éri meg, ha játszol havi 30 órát minimum, így kicsit több, mint 100ft-ért szórakoztat el a játék óránként, ami azért manapság nem sok.

2017. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én kb. 4 hónapja WoW-ozok, és tényleg rengeteg dolgot lehet csinálni, de a legjobb, ha találsz egy jó társoságot akikkel tudsz menni Bg-re , Raidelni, Instába,eleinte segítenek stb .
2017. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!