Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rainbow Six: Siege megvásárlás...

Rainbow Six: Siege megvásárlására készülök, de nem tudom eldönteni, melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy megéri-e annyival több pénzt kiadni a Gold Edition-ért, vagy elég a sima? Egyálatlán mivel jobb a Gold?

2017. febr. 9. 15:15
 1/7 fail99 ***** válasza:

A Goldban az alapjátékon kívül van season pass(2 év),early access az új karakterekhez, egy kis pénz a játékban(R6) és xp boost.

Nagyából ennyi

2017. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gold edition tartalmazza az első season pass 8 operátorát, ami az alapjátékban is elérhető, csak játékbeli pénzért tudod feloldani. Plusz vannak napi feladatok amik a season pass miatt napi 3 helyett napi 5 lehet. Azthiszem ennyi különbség van.
2017. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Season pass 2-t megkapod hozzá.

Ez tartalmazza:

YEAR 2 OPERATORS AND DLC


8 new Year 2 operators across 4 seasons

8 headgear

8 uniforms

R6 Carbon charm

600 R6 Credits


VIP PERKS


7-day early access to each season's new Operators

10% discount in in-game shop

5% Renown boost to unlock in-game content faster

2 extra daily challenges

Bonus DLC added with each season


**VIP Membership until Feb 7, 2018


If you owned the Year 1 Season Pass, you will receive a bonus 600 R6 Credits.



Őszintén szólva én pontosan emiatt nem vettem meg a siege-t, mert tudtam, hogy ez lesz. Kismillió DLC, amiért többet fizetsz, mint az alap játékért, évente kijövő season passok, miért ne, meg a többi f*s.

Tipikus jelen kori "ha élvezni akarod, 3x annyit költsél rá pluszban, mint amennyibe került alapból" típus lett.

2017. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem értem, én úgy tudom, hogy játékbeli pénzért lehet vásárolni a játékon belül, miért kéne fizetni érte?

Akkor a gold editionban csak kapsz egy pár operátort és kedvezményt?

2017. febr. 10. 07:24
 5/7 anonim ***** válasza:
így van.
2017. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. febr. 10. 14:18
 7/7 anonim válasza:
Lehet a játékon belül vásárolni persze, csak ilyen seassonos karakter 25000 játékbeli pénz ami elég sok...
2017. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!