Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MINRECRAFT:Megtudná nekem...

MINRECRAFT:Megtudná nekem valaki adni a vizitemplom koordinátáit vagy egy templom fajtának a nevét? ( 2016-os verzióval játszom)

Figyelt kérdés
Minecraft vizitemplom koordináta templom

2017. febr. 12. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel a komplett világ random generált, így nem lehet neked fix koordinátát adni.

Olyan nincs, hogy 2016-os verzió. Verzió számok léteznek, mint 1.5, 1.7, 1.11.2 (a legújabb) stb.

[link]

Hajózol a nagy nyitott óceánon és nézegeted, hátha látsz valami épület félét a víz alatt.

2017. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, a világa mindenkinek máshogy generálódik, nem tudhatjuk, a Te világodban hol van templom, de van egy program, ami egész pontosan letérképezi Neked az egész világot. A neve amidst. Én nem emlékszem már honnan töltöttem le, úgyhogy nem merek oldalt írni, mert lehet, hogy vírust is letöltesz vele, de ha rákeresel, van pár lehetőséged, töltsd le és meg tudod nyitni vele a mentett világodat.
2017. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!