Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout Shelter segítség?

Fallout Shelter segítség?

Figyelt kérdés

Fallout Shelter játékban terhes lett az egyik nő. Már az aksim harmadát lemerítettem a játékkal, de még most se szült meg. Mennyi idő amíg szülnek? Kell vele valamit csinálni, hogy szüljön vagy majd magától?


Illetve hol lehet terhes? Ha living room-ba küldöm egy férfival vagy akkor is ha egy helyen dolgoznak?


Felderítésre a wasteland-re milyen statokkal rendelkező embert a legjobb küldeni?


Hogyan növelhető a létszám? 12 ember jött az elején, de nem jönnek mások. Idővel jönnek, vagy szülnie kell a nőknek?



2017. febr. 12. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó ideje nem játszottam, azóta biztos volt már pár frissítés, de szerintem ezeken a pontokon biztos nem változott.


A living quarters-ben a karizmától függ, milyen gyorsan mennek gyereket csinálni. A terhesség azt hiszem 3 vagy 4 óráig tart, aztán magától vége. Kb. ugyanennyi, amíg a gyerek felnő. Talán a dweller listádon meg is tudod nézni, mennyi van hátra.


Guberálni kiküldhetsz bárkit, amíg nem tudod őket edzeni. A magas Luck és Endurance előnyös.


Új dwellerek jönnek majd maguktól, de építhetsz rádióállomást és akkor sűrűbben jönnek. Ez azt hiszem 20 vagy 30 lakótól elérhető.

2017. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, már megszült az egyik, csak soká tartott.

Köszi!

2017. febr. 12. 20:40
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha kiküldök egy embert felderíteni, aki közben talál cuccokat, majd meghal és feltámasztom, akkor visszatértekor hozza a halála előtt talált cuccokat is?
2017. febr. 18. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozza.
2017. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Újabb kérdés :D

Volt már úgy többször, hogy megcsináltam egy küldetést, közben találtam sok cuccot, mikor hazaértek rányomtam, hogy collect, de aztán nem találtam sehol néhány ruhát és fegyvert.

Ez miért lehet?

2017. febr. 18. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Tele a raktárad. Nézd meg, mennyi fér, add el a felesleget. Még az előtt is eltudod a begyűjtött szemetet (rossz statokkal rendelkező fegyverek és ruhák), mielőtt behívod az embered.
2017. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, de ha rámegyek oldalt, akkor azt írja, hogy pl. 19/40, akkor nem kellene tele lennie.
2017. febr. 18. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!