Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO s- oknak: hogyan lehetne...

CS:GO s- oknak: hogyan lehetne gyorsan skint szerezni?

Figyelt kérdés
Természetesen olyan oldalra gondoltam, ahol nem kell semmit depositolni. Valami olyasmi ahol nem kell rohadt sokat gürizned hogy összejöjjön a pénz. Mert az igyen roulettes szerencse game-ekben nem vagyok valami jo :)

2017. febr. 13. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen. Pénz befektetése nélkül nincs nyereség, és a szerencsejáték-oldalak direkt úgy vannak megcsinálva hogy hosszú távon csak veszteni lehessen.
2017. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valami olyasmire gondoltam, hogy pl egy ládát ingyen nyithatsz es deposit nelkul kuldheted a raktaradba, az elobb is beszivtam, hogy volt egy honlap ahol elso lada free, erre nem lehet bekuldeni raktarba😒
2017. febr. 13. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom még bőven 16 éven aluli lehetsz ha nem vagy tisztában azzal hogy semmi nincs ingyen, és mindenért meg kell dolgozni hogy megkapd. Az ingyen láda csak beetetés hogy az ő oldalukat használd. A gambling pedig eleve tilos, sosem tudhatod hogy melyik pillanatban függesztik fel az oldalt, amiből nem kapod vissza sem a betett skint, sem a befizetett pénzt, sem a megnyert dolgokat.
2017. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen gambling oldakat elfelejtheted. Ahogy írták ezek direkt úgy vannak megcsinálva, hogy pusztán az üzemeltetőknek legyen hasznuk belőle, neked nem. Emiatt is támadják folyamatosan ezeket az oldalakat és záratnak be. Legyen az akár ingyenes akár fizetős, de szerintem ingyenesből nincs is ilyen.
2017. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!