Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nemrégiben vettem meg az...

Nemrégiben vettem meg az Overwatch-ot mit kéne tudnom? Mik azok amikre nagyon figyelnem kell?

Figyelt kérdés
Egészen eddig lol -oztam és hallotam hogy az overwatch ban is van egy hasonló rangsorolási rendszer erröl mit kéne tudnom ? :)
2017. febr. 14. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kommentben foglaljuk össze az Overwatch egész játékmenetét? Kösz, nem. Tolj bele kb. 200 órát, addigra többé-kevésbé megismered a karaktereket, képességeket, pályákat. Egy leírásból vagy Youtube videóból nem fogsz megtanulni játszani.

Arra kell nagyon figyelned, hogy élvezd a játékot, és ne görcsölj azon az idióta rangsoroláson.

2017. febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Csak pár pontban próbálom a legfontosabbat összesűríteni:

- arra készülj fel, hogy átlagos, ha 1 emberrel kevesebben vagytok. Itt nincs remake lehetőség se és nem is szokott másik játékost berakni helyette a rendszer

- mostani szezon hamarosan lezárul (22-én, ha jól emlékszek) és a következő szezon március 1-én indul

- ha már a következő szezonban elakarod kezdeni a competetivet, akkor minden roleból (dps, tank, defense, support) legalább 2 hőssel tudj normálisan játszani

- Competetivebe sose a killre menj, hanem első sorban a map objectivere. Ergo, ha pontot kell foglalni arra törekedj, ha payloadot tolni, akkor arra törekedj és ne killekre

- Két körösek a competetive meccsek, egyszer támadó oldalon leszel, egyszer védekező oldalon

- Pontfoglalásnál az a csapat győz, aki több pontot foglalt el, a Payloadnál meg az, aki tovább tolta a payloadot

Hirtelen ezek jutottak eszembe, amiket fontos tudnod.

2017. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Most vette meg az Overwatch-ot és te már most a Competitive-ről papolsz neki.Szerintem már így is elég az olyan játékos aki 25 szinttel elkezd már competitivezni és nagyon nem megy neki ezért rajta kívül még 5 ember megszívja mer lehúzza a csapatot a tapasztalatlanságával.Elősszőr játszon quick playben vagy arcade ban. Szertintem szarvas hiba egyből a legsűrűjébe ugrani..
2017. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

,,aki 25 szinttel elkezd már competitivezni és nagyon nem megy neki ezért rajta kívül még 5 ember megszívja mer lehúzza a csapatot a tapasztalatlanságával"

30-ason kezdtem el Competetivezni. 10-ből 4 meccset a besorolókból azért buktam el, mert 100+ és 200+ lvl csapattársaim nem tudtak játszani. Nem, nem én mondom ezt, az Enemy Team is mindig beírta, hogy egyedül csak én tudok játszani. Widowmakerrel az ellenség előtt 3 méterrel próbál meg sniperezni, Anat nem Healerként használja, stb. Ilyeneket produkáltak a fentebb említett csapattársaim. Szóval baromira nem a LVL számít. Azért írtam azt, hogy akkor menjen csak competetivere, ha legalább rolenként 2 hőssel normális szinten tud játszani.

2017. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát azóta lettem 36 -os

szerintem ezzel a le huzzos dologgal nem lesz probléma általában majdnem minden statom gold szokott lenni a legtöbb hőshöz amivel szoktam menni van egy stílusom ami beválik :)

2017. márc. 1. 05:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg köszönnöm a válaszokat :)
2017. márc. 1. 06:00
 7/7 anonim válasza:

Egyszer azt olvastam valahol hogy a matchmaking teljesen összeomlott mert 100 mínuszosokat rakott össze 400 pluszosokkal

Erre az overwatchnak az volt a válasza hogy level doesnt equal to skill, de akkor pofánröhögtem hogy mi ez a baromság

Aztán néha felmegyek botok ellen játszani ha már csak egy pár xp kell következő szinthez és láttam embereket akik háromszáz felett vannak és öt percük van quick playben

Szóval ebből csak azt akartam kihozni hogy mindenkinek a saját felelőssége elb*szni más játékát

Nyilván ha már hat éve naponta négy órát tf2-vel játszottál nem vagy olyan mint például én aki életében nem tudott tf2-zni és csak az igazi háborús játékokból hozta a kis fps élményeit

Én száz alatt nem is mertem compra menni

Mindenesetre azt javaslom hogy a supportokat és a tankokat ismerd ki, azokra mindig szükség van, és ne legyél gyökér, hogy kívülről nézed az objectivet overtime alatt

2017. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!