Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb és leggyorsab...

Melyik a legjobb és leggyorsabb Rubik kocka?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 19:06
 1/7 anonim válasza:

Hát kinek mi a legkényelmesebb de azért irok egy párat:Mofange valk 3,Moyu mojue,yan 3,gan air,guo guan 3x3, moyu tanglong. Nekem ezek jönnek be .ezeket a lightake.com nevű oldalrol veheted meg .

1 fontos semmi képp se rubik studiosat vegyél

2017. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ja és még a moyu weilong gts
2017. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

ez egy olcsóbb de viszonylag jó kocka: Mf3s

Ezeket a lightake.com oldalon tudod megvásárolni

2017. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A világ legjobb kockaja a 3x3x3 mas bol most a GAN 356 AIR ULTIMADE MAGNETIC kocka
2017. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Milla05 ***** válasza:

Nekem GAN 356 Air sm kockám van. Nagyon tudom ajánlani, iszonyat gyorsan forog, soha sem akad és a matricái is szinte lekophatatlanok. Emellett szinte egy "atombomba" se bírná szétrobbantani amikor éppen tekered (soha sem esik szét) viszont ha szét akarod szedni csak meg kell lazítani egy ges elemet és szét is jön. Nekem nagyon bejött.

De hogy ez se legyen egy szent kocka van az az egy apró hibája hogy kissé kontrolálhatatlan. Szóval ha nem olyan pontos a forgatásod akkor van ez a hiba.

2018. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Milla05 ***** válasza:
Előző vagyok. Ezzel tartják most a világrekordot is azthiszem.
2018. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Napjainkban 2 "legjobb kocka van. Az első az én személyes kedvencem a QiYi MofangGe Valk 3 Power M, a másik pedig ami nekem nincs az a GAN 356 Air SM
2018. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!