Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van már ilyen játék? Ha van...

Van már ilyen játék? Ha van hasonló, mi a neve?

Figyelt kérdés

Olyan számítógépes játékot keresek (akár indie, akár profi), aminek az alap eszköze a hangulat megteremtésére, hogy amikor megfordulsz, a mögötted lévő dolgok megváltoznak, vagy full más tér nyílik. Ez a folytonos váltoás pedig nagyon nyomasztó, elveszett hatást kelt.


valami olyan játékot keresek ami hasonló eszközzel nagyon bizonytalan, nyomasztó, szorongásra késztető hangulatot ad át. olyat keresek, amit minél többet játszom annál fájdalmasabb érzés, mert magábaszippant az ismeretlen, és nem találok vissza oda, ahonnan jöttem.


csak az érzést tudom megtalálni most amit ki akarom h váltson belőlem a játék. ezt a szorongást, fájdalmat, bizonytalanságot, elveszettséget. van játék ami ezt nyújtja?



2017. febr. 15. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Silent hill 1-2 - ugyan nem változnak meg mindig a dolgok (ami szerintem egyébként sem nyomasztó, hanem baromi idegesítő lenne), de időnként van a dolgokban változás, ráadásul a ködös utcák miatt ott van az elveszettség is.
2017. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igazából tervezek vmi hasonlót készíteni, ahol a változás a játék logikai "puzzle" részét képezné, mert véges számú visszafordulásra adna csak lehetőséget, mert ha pl valami veszéllyel néz szembe a játékos/ellenséges mob közeledik, a hátrafordulás csak durvább következményeket szülne... vagy például, bizonyos esetekben pont ezen múlna az élete az embernek, az inventoryba gyűjthető itemek is mas mas síkokban lennének elhelyezve és egymáshoz kellenének. valamint az elveszettség miatt egyre kisebbnek érezné magát az ember.


de köszi a választ ha valaki tud jöhet még

2017. febr. 15. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Layers of Fear pont olyan, amit leírtál.
2017. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!