Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a probléma? (lol videó)

Mi lehet a probléma? (lol videó)

Figyelt kérdés
Még 11 hónapja csináltam egy videót és alig jött rá megtekintés meg like + 3 dislike is jött. Ez miért lehet ? https://www.youtube.com/watch?v=s0I7XWPVVPw

2017. febr. 16. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

1. nem vagy híres youtube-os.

2. senkit nem érdekel

2017. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem reklámfelület, drága.


Amúgy meg rövid, a poénhoz képest nem egy hatalmas poén, és hemzseg az ilyen vidiktől a youtube.

2017. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert minden második ember ilyen videókat csinál, de senkit sem érdekelnek. Ha lenne benne valami eredeti, akkor többen néznének.
2017. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem a csatornádat. Egy darab videód van, az sincs félperces, egy cseppet sem ütős poénnal, semmi eredetiség, még munka sincs benne (csak a végén az a minimális edit), mit vársz drága? :D


Tedd be az arcodat, beszélj - választékosan, érdekesen, érthetően! - és az sem árt ha teszel bele rajzokat/animációkat (fel is lehet bérelni alkotókat, nem kell rajztudás) és ne olyan játékkal játssz amiről százmillió más videó is van fent. (vagy akkor valami csavar legyen benne, mint mikor egyszer levertem az Elit 4-est egy Rattatával)


Na, akkor már csodálkozhatsz, hogy miért nincs nézettséged. De erre nem is lesz.

2017. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!