Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik lol hőst ajánlanátok...

Melyik lol hőst ajánlanátok ha? (többi lent)

Figyelt kérdés
eddig teemo-val voltam sokat.de azt monták hogy ezt már 25 szinten ne használjam.olyan karaktert keresek aki TÁVOLSÁGI (mágus v lövész v orgyilkos) és legyen legalább 1 irányított képessége és ha lehetséges utósebzése (és az is jó lenne ha top champ lenne)

2017. febr. 17. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

topra ranged elég ritka.

Renekton jó a csuszás és stun miatt, Nasus ha jól tudsz farmolni vele. Jarvan 4 rá tud csúszni a lándzsájára + felütni a népeket, stb.

Gnar pl távolsági, vagy Jayce, de látni Graves-t meg Vayne-t, Quinn-t is topon.


Általában szerencsésebb egy tankosabb top, főleg ha olyan a support, vagy dmg-re meg a jungler.

2017. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ

de én szerintem a rankedet kihagyom XD

casyopejanak is van utósebzése ha jól tudom?

2017. febr. 17. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
cassiopeia-nak a Q-ja bemérgez, de topra életképtelen, túl hosszú a lane, kapsz egy ganket és meghaltál, mert nem tudsz elugrani, elcsúszni stb. Mid-re azért jó mert rövid a lane, hamar be lehet menekülni torony alá.
2017. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az enemy top ap-s ,vagy több ap van nàluk,akkor Én mindig Galiot viszem.
2017. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cassio jó topra is, más mobolity nélküli karaktert is használnak ott és wardolni is lehet ugye. Amúgy igazából Teemo-t is viheted, nincs olyan, hogy egy hős 25 felett már nem jó.
2017. febr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Illaoi az jó lenne neked szerintem =D
2017. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Illaoi, Darius, Renekton, Garen, Trynda elég könnyű topos champ. Mondanám még quinn-t, mert ő ranged, de már nem meta, max jgbe.
2017. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!