Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ahoi! Van egy játék a Bleach...

Ahoi! Van egy játék a Bleach Brave Soul. És azt Lucky pather-rel meglehet hackelni, hogy megmaradjon amit elértem? És egyáltalán működni fog utánna?

Figyelt kérdés
Köszönöm, de tudom, h a hack fokozottan rontja a játék élményt stb. De már lassan 2 éve játszok vele, és még mindig csak 2 5csillagos kártyám van, és csak 4 4csillagos. És nem nagyon tudok haladni, mert amikor idézek mindig csak 3 csillagosokat kapo, és nem ertem, h miért. Vagy ha 4 csillagost ugyan azt ami már megvan. És szeretnék egy kevéske spirit orb-ot magamnak, hogy tudjak 1-2 karaktert venni. De nem szeretném, ha eltűnne ez a kevés, mert azért megdolgoztam ezekért, és sajnos ma már nincs is annyi időm rá, hogy játszak és gyüjtögessek. Lehet, h én vagyok a béna, de nem jött több össze :/ szóval kérlek mellőzük a leszólásokat, csak a kérdésre vonatkozó válaszokat szeretnék kapni! Köszönöm!

2017. febr. 18. 10:52
 1/2 Andrea7881 válasza:
Ha sikerül a luckyval akkor minden eddigi pontod illetve szinted elveszik! Nem minden játékkal müködik és az első mondatod az igaz hozzáfűzném hogy nem fokozottan hanem totálisan elrontja a játék élményt!
2017. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Acvarius ***** válasza:
Én 182 nap alatt szereztem 125 5/6 csillagos karaktert, van vagy hetven különböző 5 csillagos kiegészítőm, 1 lila szintű és további 5 piros szintű (link) karakterem, továbbá négy familiárisom. Kissé nehéz elhinni, hogy két év játék után oly' kevés karaktert sikerülne összeszedni. Ezalatt a további három év alatt sikerült haladni, vagy feladtad?
2020. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!