Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet egy Skyrim karakter...

Hogy lehet egy Skyrim karaktert "eltemetni"?

Figyelt kérdés

Whiterun. Companion lettem, és beavattak. Vérfarkassá változtam.

Aznap éjjel megöltem egy rám támadó őrt.


Reggel megtaláltam csórit, és eléggé megsajnáltam. Tudtátok, hogy a "took an arrow in the knee" egy szleng a házasságra? Szegény valószínűleg házas volt, és lehet hogy gyerekei is vannak. Szóval levonszoltam Talos szobra mellé, akkor az tűnt a legjobb döntésnek.


Tud valaki valami jobb helyet? Nem tudom hogy ki tudom-e vinni a testét Whiterunból (a kapun biztosan nem, de talán át tudnám valahol hajítani szegényt, és majd összekaparom)

Városokba, barlangokba nem nagyon tudom bevinni.

Egy régi játékban a kovács halt meg Riverwoodban, vele nem tudtam mit csinálni, de már nincs meg a mentés.


2017. febr. 18. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Használd ezt a modot: [link]

Bár én személyszerint amellett vagyok, hogy húzd el egy elhagyatott sarokra, és console command-el spawnolj rá/gyűjts össza és pakolj rá annyi sweetroll-t, hogy befedje a testét. Amúgy, RIP :'(

2017. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Behozod a consolt, rákattintasz a hullára, ekkor megjelenik egy egyedi azonosító szám a consol tetején. Ezután beírod hogy: resurrect , majd nyomszbegy entert és bezárod az ablakot. Ekkor újraéled a kijelölt hulla. Más karakterknélnis működik, ha megban még a hulla
2017. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!