Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem keres magának senki se...

Nem keres magának senki se egy supportot? Lol.

Figyelt kérdés
Szeretnék, elkezdeni rangsorolt meccseket is játszani. Már nagyjából 1 éve játszom. Általában vagy mid-en vagy support szoktam lenni. Próbálkoztam már rangsoroltat játszani de mindig nagyon rossz csapatom volt (vagy egyszerűen csak én vagyok noob?) ezért úgy döntöttem hogy supportként megpróbálkozok, silverbe feljutni (igazából nem néztem még utána hogyanis működik ez az egész) Szóval nincs itt senki akit tudnék supportolni? És segítene nekem feljutni? Egyébként Sona main vagyok, meg Lux de őt csak midre használom. Remélem érthetően fogalmaztam :)

2017. febr. 20. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Supportnál fontos, hogy több félét játsz, az alapján válasz, hogy mire van szüksége a csapatodnak. Másrészt nem csak az adcnek kell segtened. Én sebzős suppot szeretek játszani, mert azzal nagy hatással tudok lenni a játékra, abból pedig alacsony szinten brand és zyra a legjobb. Biztos könnyen találhatsz partnert mivel suppot kevesen játszanak.
2017. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!