Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3 játék fagyott már le...

Liene kérdése:

A Sims 3 játék fagyott már le így valakinek?

Figyelt kérdés
A játék kurzora világoskék színű, amikor viszont lefagy, visszavált arra, amit a számítógép használ. Ezzel nem lehet kattintani, és a játék is megáll, ilyenkor ki kell kapcsolnom a feladatkezelőn keresztül. A számítógép kurzor viszont csak a képernyő közepén olyan, a szélén marad a Simshez használt. Egy darabig folyamatosan, nagyon rövid időn belül így fagyott le, újratelepítettem, nem változott, aztán leszedtem az összes egyedi tartalmat, és szerintem egy letöltött ház volt a baj, mert annak az eltűnése után semmi probléma nem volt. Kis idő múlva visszatelepítettem egy hajat, akkor megint elkezdte, így megint leszedtem róla az összes egyedi tartalmat, és most csak ritkán és hosszú idő múlva fagy le. Esetleg történt már mással is ilyen, és tudjátok, hogy mi lehet az oka? Ha nem egyértelmű a leírás, küldhetek képet.

2017. febr. 25. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy vannak olyan egyedi tartalmak, amik nem passzolnak a játékodhoz. Általában nem szokott gondot jelenteni, ha mondjuk másik verzióhoz csináltak, de lehet, hogy néha igen. Ne feledd, hogy az egyedi tartalmakat magánemberek hozták létre. Még a játékkészítők is hibázhatnak, neadjisten lehet szerencsétlenebb fejlesztésük, akkor egy nem pont erre "szakosodott" magánember...gondolj bele. Erre számítani kell, ha egyedi tartalmakat használsz. Nem fognak a játék teljesítményének javára válni.
2017. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azokkal az egyedi tartalmakkal nem volt baj, amit a hivatalos oldalról töltöttem le, de ha jól emlékszem, azután kezdett el lefagyni, hogy újratelepítettem egy újabb kiadású alapjátékkal és visszaraktam rá az összes egyedi tartalmat. Kitörlöm őket majd a mappákból is, hátha akkor nem fagy le. Azt viszont észrevettem, hogy ha nem kapcsolom ki a gépet is, mielőtt újraindítom a Simset, akkor hamarabb lefagy. De köszönöm a gyors választ :)
2017. febr. 26. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!