Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » El tudná valaki mondani hogy...

El tudná valaki mondani hogy mi jó van a lol-ban?

Figyelt kérdés
Lány vagyok nem nagyon értek hozzá és nekem nem nagyon tetszik (nem próbáltam még ). Én mással szoktam játszani . Szóval elmondaná nekem valaki mi jó van benne?

2017. febr. 26. 19:04
 1/7 anonim válasza:
21%
Igazából semmi értelme csak menőzni akarnak akik mondogatják meg felírkálják mindenhova.
2017. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmi. Háromnegyed órán keresztül 5000 egérkattintás, aztán ha véget ért, lehet elölről kezdeni.
2017. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy értve mi jó van benne? Nem nagyon lehet megfogalmazni miért szeretsz valamit.


Szerintem csak haverokkal jó játszani, talán az a jó benne, hogy rengeteg féle champ van, különböző fejlesztési módok, taktikák stb.

2017. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

mindenki mást szeret.

Én pl nem értem mi jó van egy autós játékban, ahol csak jobbra balra gurulsz.


Ha neked nem tetszik, nem kell játszani vele.

Mint a legtöbb játéknál, itt is taktikázni kell, mi ellen mit érdemes vinni, tárgyakat venni stb.

2017. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Mi jó van a lol-ban, meg a dota-ban? Mi jó van a cs:go-ban? Mi jó van a Skyrimban? Mindegyik játékról lehetne ezt kérdezni. Mindenkinek más tetszik. Engem hidegen hagy a lol, cs:go szintén annak ellenére is, hogy cs:s-ben, 1.6 ban több ezer órám van. Sokan a Skyrimot unalmasnak tartják. Csak azért mert egy játék ismert és kedvelt, nem jelenti azt, hogy minden egyes ember rajong értük. Én a focis játékokat nem értem, nekem abban semmi érdekes nincs, soha nem is játszanék velük, pedig milyen sokan kedvelik őket.
2017. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mióta elkezdtem játszani, egy játéknál a legfontosabb, hogy tanulni kelljen benne, LoL-ban például minden egyese champet meg kell tanulni ezt szeretem benne, hogy ha az egyikkel jó vagyok már, a másikat megint ki kell ismerni. Másrészt stratégiai játék, így szeretem hogy gondolkodni kell benne.
2017. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mrs.rogers válasza:

Én is lány vagyok, és én is úgy voltam vele, hogy mi jó van abban, hogy felülnézetes Kinderfigurák ütögetik egymást fél órán keresztül. Aztán barátom kérésére elkezdtem LoLozni, és számomra tök pozitív csalódás volt.

Igazából nem feltétlenül a killeid számítanak, hanem itt stratégiáznod is kell. A hösök vannak vagy 130-an, és mindegyik más, ki kell ismerned őket, gyűjtened rájuk. Ez már egy jó kihívás.

Aztán ott van a 4 lane, az is időbe telik, míg eldöntöd, melyiknek vagy jó, tehát rólad is szól, nem csak a hősökről.

Nem akarlak rávenni, hogy elkezdj LoLozni, de szerintem nem csalódnál. Tapasztalatból mondom :)

2017. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!