Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Revelation Online, karakterfej...

Revelation Online, karakterfejlesztés?

Figyelt kérdés

Esetleg valaki leírná nekem, hogy az egyes class-okat hogyan érdemes fejleszteni a fent említett MMORPG-ben? Fejlesztés alatt értem a stat arányokat és minden egyéb fontos részletet. Örülnék ha a kedves válaszoló minden class-ra kitérne.


-Aki nem értené a kérdésem okát, az angoltudásom eléggé hiányos, így az angol fórumokon, és egyéb segítséget nyújtó oldalakon nem igazán igazodok el.-



#MMORPG #stat #Revelation Online #karakter erősítés #skill-rendszer #fegyverzet fejlesztése #csapat kialakítás
2017. febr. 28. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel még nem nyílt meg a nagyérdemű előtt így erre konkrétan nemigen tudna még senki választ adni. Eddig csak zárt bétásoknak volt elérhető azaz a fizetősöknek. De gondolom harcosnak erő/vit/ míg mágusféléknek int kell és stb.


már én is várom hogy lehessen regisztrálni, már a class-omat is tudom mi lesz de még 1 hét mire megnyílnak a kapuk(szerverek). :)

2017. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors reakciót, és igazad van (#1) főleg az általad felsoroltak érdekelnének. :)

Bár mondjuk tudtam arról, hogy eddig csak a zárt bétásoknak volt elérhető a játék. De reméltem, hogy vannak akiknek sikerült annyira kitapasztalniuk a játékot, hogy tanáccsal tudjanak szolgálni. Éés mivel sikerült találnom egy olyan oldalt aminek fő témája ez a játék (igaz, még félkésznek mondanám az oldalt és ott a kérdésemre sajnos nem találtam választ) gondoltam hátha idetéved egy a nagytudásúak közül. :D

2017. febr. 28. 21:33
 3/10 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. sajna magyarok közt nem igen akad zárt bétás mivel legkisebb béta kulcs 20 euro(+-1-2 euro) azaz olyan 6-8ezer forint és csak a kezdés... de lehet beesik ide valaki, sose lehet tudni. :)


de gondolom a kaszt mellett azon is múlik hogy hogyan és mire akarod majd karit használni. pl: támadó harcosnál erő/vit mig védőnél(azaz ha tankot akarsz) inkább def/vit kell. tehát sok mindentől függ hogy mire hogy érdemes majd pakolgatni pontokat szintlépések után.


én spiritshaper-t szemeltem ki magamnak. azaz nagy eséllyel int/vit és esetleg némi def kellhet nekem. skillek meg annak függvénye hogy mágia dps vagy átalakulásokra megyek majd... ezt majd ki kell tapasztalni. :)

2017. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazad van, majd meglátom hogyan lesz.. talán végre eltalálom a megfelelő elosztási módszert. :D

Amúgy nem szeretnék tolakodó lenni, de ha esetleg szeretnéd egy kisebb csapat társaságában elkezdeni a játékot? Persze csak ha nincs már társaságod vagy inkább önállóan haladnál. :) (Bocsánat emiatt, csak úgymond egy célommá vált, hogy alkossak egy kis csoportot a játékon belül és ennek érdekében minden lehetőségre lecsapok._.)

2017. febr. 28. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:
persze hogy érdekelne :) eddig igaz ugyan hogy a solo-záshoz szoktam de csak azért mert sose találtam magyarokat szerveren. de akkor majd egyeztetünk hogy melyik szerverre megyünk majd(már persze ha több nyillik és nem csak 1)
2017. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor írtam privtit :)
2017. márc. 1. 10:28
 7/10 anonim válasza:
Ez a játék ingyenes lesz ha kijön, vagy meg kell venni?
2017. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 ingyenes lesz, bár az extrákért ha nagyon akarsz akkor fizethetsz :) bár úgy tudom, azok az említett extrák a játékon belüli fizetőeszközökkel is valós pénz használata nélkül is elérhetőek lesznek
2017. márc. 3. 22:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd menjünk együtt holnap, ha lehetne telórol béta kulcsot veni 2-3 ezerért én vettem volna:d
2017. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Ha gondolod írj privátban és megbeszéljük a részleteket :)
2017. márc. 5. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!