Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban nem jönnek...

Minecraftban nem jönnek rúnák, hiába építettem körül könyvespolccal a bűvös asztalt, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
3 blokk magasan építettem körbe a bűvösasztalt, (a könyvesblokkok és az asztal között egy blokk kihagyással) a tető és a padló nem könyvesblokk. A tetőt és a padlót is be kell építenem könyvesblokkokkal, hogy jöjjenek rúnák??

2017. márc. 1. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetőt és a padlót nem kell valamit te csináltál rosszul.
2017. márc. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem fáklyáztál mellé? Csak glow stonenal szabad fényt adni neki.

Enxhanthoz kell lapis lazuli is meg a szint.

2017. márc. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csinálj egy print screent róla
2017. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor kiveszem a fáklyát, ez lehet a hiba. Ha akkor se működik, nyomok be ide prtscnt :) Van lazum és zöld ponton is, tudnám mind a 3 enchantot, de elvileg, ha jönnek rúnák, akkor erősebb a varázslat.
2017. márc. 2. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Beállítások között, grafikai beállítások, és részecskék vagy valami hasonlót kapcsolj be.

Ha minimál a grafika, akkor nem fognak látszani a rúnák, amik az asztalból szállnak ki. Ettől függetlenül működik, és tudsz 30-as szintű enchantokat csinálni.

2017. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Levettem a fáklyákat, de úgy sem működött. Még a részecskéket állítani nem próbáltam, de lassú a gépem, ezért szinte minden a minimumom van. A 30-as szintű azt jelenti, hogy 30 zöld pontot vesz el? Az a max?
2017. márc. 2. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:

A 30-as szint a maximum. Az azt határozza meg mennyi XP-nek kell nálad lennie, azok dobhatják a legjobb enchantokat. De csak 3 szintet és 3 lapist fog elvenni. A régebbi verziókban vette el a 30 szintet, ott jó drága volt az enchantolás emiatt.


Ha beraksz egy cuccot meg három lapist és mind a három opció elérhető akkor működik az asztal.

2017. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És 15 könyvespolc kell köré, fölötte nem érzékeli. Illetve csak 2 magasan érzékel. Tehát mögötte 6, két oldalain is 6-6 és meg is van bőven.
2017. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!