Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA IV ezzel a hibákáddal...

A GTA IV ezzel a hibákáddal nem hajlandó indulni: 0xcx0000022. Gép újraindítva, vírus irtó ki kapcsolva, net kikapcsolva de igy se jó. Mi lehet erre a megoldás?

Figyelt kérdés

A játék nem eredeti, Ámbár már néhányszor meg vásároltam, viszont a social club meg a Windows live (vagy mi) miatt nem tudtam regisztrálni/bejelentkezni emiatt nem is tudatm vele játszani. Múltkor a fent említett hibakód el tűnt, egy újra indítás után akkor játszottam másnap ismételten játszani szeretem volna viszont akkor más hiba kóddal ugrott elő. Xlive.dll hiányzik. Letöltöttem be illesztettem egy tutorial videóban látott helyre azután az volt a problémája hogy az XLive.dll nem megfelelő, nem erre a rendszerre íródót (amit meg értek).


szóval most egyáltalán nem tudom hogy mi tévő legyek.

A segítségeteket előre is köszönöm! :)


UI: Ncore: Grand.Theft.Auto.IV.Complete.Edition-PROPHET



2017. márc. 2. 21:30
 1/4 A kérdező kommentje:
UI: A játékot újból telepítettem. viszont nem szeretném minden indítás után újból telepíteni. A kód most nem tűnik el újraindítást követően.
2017. márc. 2. 21:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem ad ki erre a hibakódra a Google. Csak a szokásos dolgokat tudom tanácsolni, játék, Social Club újratelepítése, driverek frissítése.


Úgy emlékszem lehet készíteni offline fiókot a játék elindításakor a home gombbal, tehát nem kell bejelentkezni meg semmi ilyesmi.

2017. márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja most látom hogy a játékot már újra raktad. Viszont tudtommal a Social Clubot nem törli le a rendszer a játék letörlésekor, mivel különálló programról van szó.
2017. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm akkor majd meg probálkozok vele
2017. márc. 5. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!