Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox One Hogyan szereztem...

Xbox One Hogyan szereztem vissza az accountom? Hogyam tudom felhívni a Microsoft-ot?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem e jelszavam es sokszor probalkoztam de semmi eredménye es ahelyett h segítenének ok lezártak annyival ,h hozzak létre egy uj fiókot


Mondjatok h van meg remeny!!

Több hónapos goldom van hozza vagy éppen rengeteg játék idom van bele ölve

Es ok annyit nem bírnak h a saját felhasználónak adjanak egy új jelszót mivel nem tudtam be bizonyítani h az enyém a FIÓK (nem tudtam az értelmetlen kérdéseket kitölteni


2017. márc. 3. 01:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Jelszó emlékeztetőt nem tudsz kérni az email címre amire regisztráltál?


A magyar nyelvű xbox ügyfélszolgálat száma 06 80 018590 Hétköznap munkaidőben hívható 9től 17ig talán)

2017. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Elfelejtettem e jelszavam es sokszor probalkoztam de semmi eredménye es ahelyett h segítenének ok lezártak annyival ,h hozzak létre egy uj fiókot "


Ilyen nincs. Akkor mondhatnak ilyet, ha a felhasználó semmilyen adatra sem képes visszaemlékezni. Kb. mintha ellopnák az autódat, de nem tudod, milyen típus, milyen színű, mi a rendszáma, stb.

A leggyakoribb ok az szokott lenni, hogy a polgár elfelejti, melyik email címével regisztrált (ez tipikusan egy magyar baromság, hogy tucatjával csinálják az e-mail fiókokat).


"nem tudtam az értelmetlen kérdéseket kitölteni"


Mivel írni is alig tudsz, ezen nem csodálkozom. A logikusan megfogalmazott kérdések neked biztosan értelmetlennek tűnnek.

2017. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!