Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sok gép miért nem birja...

Sok gép miért nem birja futtatni a minecraft játékot akadás mentesen?

Figyelt kérdés

Na szóval jó pár gépen kipróbaltam már a minecraftot (rengeteg gépet is tönkre vágott) akkor mindegyiken laggol mint az állat??

Történt már ilyen egy i5-ös géppel is hogy a minecraft az lepukkantotta (100%-ra terhelte a procit magyarul) tényleg ekkora játék lenne a minecraft? OMG!



2017. márc. 3. 13:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy vegyek e a játékhoz ipari erőművet ...
2017. márc. 3. 13:01
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ja... hogyne... még el is hiszem... mondd ezt a 10 éves irodai laptopomnak amin szépen fut... Nem a gép hibája, hogy zokni vagy hozzá.
2017. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezt kapd ki kedves 2. Csináltam screenshotot is

[link]

2017. márc. 3. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Troll kérdés. Csak nem vicces.
2017. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen képet én is röhögve lövök neked egy furmark 4k ultra teszttel, az is megeszi az i5 4690k-mat 5GHz-re húzva.


Rakjál mellé egy Aida program ablakot is ahol részletesen fent van a processzor, videokártya, ram, alaplap stb, akkor majd el is hiszem amit látok.


A másik: 10 éves őskövülettel, ami már akkor gyenge volt mikor megvetted ne csodálkozz, hogy akad. A játékot folyamatosan fejlesztik.

Nem mindegy, hogy pl egy i5 760-ról beszélünk, amit egy mai i3, de még a pentium G széria is lever, vagy egy újabb, 4. vagy 6-7. genes i5-ről.


A minecraft meg nem vágja tönkre a gépet, te kevered a szezont a fazonnal. Ha gyenge a gép nem indul el, de a játék nem ír felül rendszerfájlokat, amik a rendszer futásához szükségesek, így ez a kijelentésed baromság.


Ezek után jönnek olyan apróságok, mint hány moddal használod, milyen texture/resource packet használsz mellé, milyen shadered van meg a többi.

Nekem az átlag fps-em MC-ben 70-80 közt ugrál gtx 970-nel meg i5 4690k-val, DE bent van sildur's extreme shader, 128x--es resource pack meg 60 mod. Így igen, így leterheli a gépet, de az alap egy kenyérpirítón elfut, szóval a troll hülyeségeiddel menjél máshova.

2017. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Terhelek én neked bármilyen CPU-t 100%on megfelelő hűtéssel és táppal órákig, vagy napokig :D

Nem lesz baja. Nem a Minecraft tette tönkre a gépet...


Egyébként pedig relatíve tényleg nagy a gépigénye, főleg ha netán modolgatod. Főképp a java bűnös benne :/


De az biztos, hogy egy gépet se vág tönkre. Ha elpukkan a táp, akkor az nem a játék hibája. Egy tápnak el kell bírnia minden hardvert 100%on terhelve.

Ezért fontos egy minőségi táp + nem egy 10 évest használni...


btw bármelyik i5 elbírja igpu-val is az alapot.

A játékot pedig ne hibáztasd saját hülyeséged miatt...

2017. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 paper_chaser ***** válasza:

Attól függ milyen az az i5. Ha valami laptop verzi meg régi is, akkor simán kipörgeti.

Nekem a régi i5 3570 processzorral ment maxon pár éve. Igaz, hogy volt 12 giga ram is, de 6-8 gigával is szépen fut.

Igazából egy mai újabb i3, ami ketyeg 3 Ghz-en vagy felette meg 4 giga ram szerintem elviszi közepesen.

Amúgy pucold le a gépet, rakd újra és tegyél fel optifine modot hozzá.

Ott le lehet butítani, hogy jól menjen.

2017. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!