Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tomb Raideresek! Nektek nem...

Tomb Raideresek! Nektek nem hiányoznak a régi játékok?

Figyelt kérdés

Játszok ezekkel az újabb kiadásokkal és nagyon szép a grafika, de teljesen hiányzik belőle mindaz, ami miatt az 1-5-ig király volt ez az egész játék sorozat.

Nekem személy szerint a 4. rész volt a kedvencem, a Last Revelation, után jött 3. és a 2., de az elsőt is nagyon szerettem.

Tulajdonképpen játszottam minden létező T.R. játékkal, de nekem elég nagy csalódások az újak. Annyi a pozitívuma az újaknak talán, hogy Lara karaktere kidolgozottabb. Oké. De ezen kívül nincs benne semmi, egyszerűen üres. Arról meg ne is beszéljünk, hogy sírrablás már épp csak említés szintjén van benne.

Van akinek hiányzik a régi sorozat? Vagy az újak tényleg jobbak?



#Tomb Raider #Lara Croft #The Last Revelation
2017. márc. 4. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos nekem nagyon bejött a 2013as Tomb Raider csak ajánlani tudom de volt egy-két dolog ami azért szemet szúrt

az egyik amit említettél, hogy sírrablás alig volt benne, az is opcionálisan

a másik hogy dramaturgiailag el volt rontva - Lara-nál nem volt semmi karakterfejlődés

az egyik pillanatban egy egyetemről jött fiatal régész a másik pillanatban lőfegyverrel és íjjal tizedeli az álmokfutó szigetlakókat miközben állandóan sír hogy ő ehhez gyenge és nem képes rá

ez azon a ponton volt zavaróan szembetűnő mikor Conrad azt mondja neki aktiválja a rádiótornyot és mondja nem fogja tudni megcsinálni - addig a pontig legyőzött farkasokat, örült szektásokat, csomó barlangon kúszott keresztül és a hegyre is felmászott, de a rádiótorony aktiválás az már tényleg embert próbáló feladat

a többi karakter sem kapott semmilyen betekintést amitől személyiségük alakult volna ki - Reyes végig zabos Lara-ra, hogy ez az ő hibája, a maori srác meg végig nyugodt, míg Whitman egy flepnis régész akinek a halála szerintem baromi gagyi volt - elhiszi Mathiasnak hogy a zombi szamurájok amik évezredek óta a császárnőjük sírját őrzik nem fogják felnégyelni ha odamegy hozzájuk tört angol-japánnal magyarázni

2017. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ezt a fajta karakter drámázást én sem értem, hogy minek kellett bele erőltetni.

Olvastam neten, hogy a régi Larával tulajdonképpen az volt a baj, hogy nem volt személyisége csak egy Terminátor gyilkológép volt és alig lehetett róla tudni valamit max annyit hogy régész, gazdag meg hogy van egy vén komornyikja.

Dehát az egész játéknak nem Lara személye volt a lényege, hanem a sírrablás, a régészkedés, a kalandok, a rejtélyek és hogy nem tolják a képedbe a helyes útirányt, hanem tényleg az ember logikájára volt bízva, hogy kitalálja merre kell menni és mit kell csinálni és a gagyi grafika ellenére is iszonyú hangulatos volt az egész és még így is lenyűgőzőek voltak a pályák.

Nem is lenne baj, ha Larának egyébként lenne háttérsztorija meg kidolgozottabb karaktere, de az a baj, hogy erre helyezték hangsúlyt. Tényleg nem az a baj, hogy újra gondolták, hanem hogy teljesen ellent mondtak a Tomb Raider...hogy is mondjam...esszenciájának.

Bár lehet, hogy a világon semmi baj nincs az újakkal, csak túl sok régi szép emlék köthető hozzá, ezért vagyok csalódott az újakat játszva.

2017. márc. 4. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Dráma ide vagy oda nekem jobban tetszenek az újak. Ponstosabban a 2013-mas. Az Rise of the tr se rossz, de valmiért unalmas.
2017. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem se tetszenek az újak

[link]

ezen az oldalon annyi régit találsz hogy meg is fogod unni

2017. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hiányoznak. A 2013-as reboot egy kalap szar. Nem csak mint Tomb Raider, hanem az egyik legpocsékabb játék, amivel életemben játszottam.
2020. okt. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!