Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feltörték a GTA 5-s Social...

Nagy Ádámka kérdése:

Feltörték a GTA 5-s Social Club accountomat mit tehetek?

Figyelt kérdés
a mai nap beakartam jelentkezni gta onlineomba és azt írta hibás jelszó majd az oldalon is beakartam jelentkezni és nem engedett kértem egy jelszó emlékeztetőt de azt írta hogy erre az email címre nincs regisztrálva account felmentem az emailomra és kaptam egy olyan levelet a rockstartól hogy a az emailom és a jelszavam megváltoztatták és még a nevet is megváltoztatták mert amikor rámegyek akkor azt írja hogy ez a profil nem található! mit lehet ilyenkor csinálni? ha esetleg feljelentést teszek foglalkoznának ezzel?

2017. márc. 5. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálok rájönni, mert igazából egy ticketet kéne küldeni a Rockstaréknak, csak hogy küldöd el, ha nem tudsz belépni az accountodba...


Ide sem tudsz belépni?

[link]


Amekkora a hype az Online körül, annyira nem biztonságos és kavalkád az egész rendszer.


Tele van sajnos a Rockstar Support oldala vagy fóruma ilyenekkel, és még ki tudja hányan vannak ebben a cipőben. Én ezért sem játszom az Onlinenal, mentem pár órát rajta, de annyi kretén van, hogy az kész. És ki tudja, hogy ki milyen szándékkal van fent Online.

2017. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!