Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban több városban is...

Sims 3-ban több városban is lehet aktív háztartásom?

Figyelt kérdés
Tudom valószínűleg nagyon béna a kérdés, de én Sims 2-es vagyok főként, azt ismerem töviről hegyire, és ott ugye sok családdal lehet játszani, míg a 3-ban egy aktív családom lehet. De csak egy városban játszhatom egy családdal, vagy esetleg több városban is lehet aktív háztartásom?

2017. márc. 7. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Többen is lehet:) Amikor belépsz a játékba (Ahol kiválasztod hogy melyik családdal játszol) jobb oldalt rányomsz a + gombra

Remélem segítettem :) Jó játékot

2017. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. márc. 8. 14:03
 3/4 A kérdező kommentje:

Végre játszom (mikor kiírtam a kérdést, még nem volt meg), de az nem tiszta, hogy ha mondjuk van egy családom Sunset Valley-ben, és hozzáadok egy másik játékot, az akkor ugyanaz a város lesz csak tudok mással is játszani, vagy a városnak egy új, alap állapota.

Illetve Riverview-et letöltöttem, de melyik kiegészítőkhöz jár új város?

Tök butának érzem magam, pedig évek óta simsezem csak a 2 ilyen téren tök más :D

2017. márc. 13. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ú Sunset Valleyt kezdesz akkor az teljesen új az előző családod nem lesz benne

Kb az összes kiegészítővel lesz egy új városod, max. a cuccok kiegészítőkkel nem

2017. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!