Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen családot csináljak a...

Milyen családot csináljak a The Sims 3 nevű játékban?

Figyelt kérdés
Mindenféle családot csináltam már,szóval a kreativitás az megvan..volt már zöld bőrű,ufó,szellem minden,de valahogy a családokat mindig megunom..Kiegészítők közül csak a házi kedvencek,a leszáll az éj és az előre a jövőbe nincs meg..Adjatok ötleteket ti mivel játszottatok sokáig?!

2017. márc. 11. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon unod a családokat, szerintem csinálj kihívásokat.

Én 3 kihívással próbálkoztam már. Ezek több-kevesebb időt vesznek igénybe, elég szórakoztatóak is tudnak lenni.


Leírok pár challenge-t amit én is kipróbáltam:


"Family Man" Challenge:

-létre kell hozni egy férfi simet, bármilyen életcéllal rendelkezhet, de ajánlott a Szívtipró életcélt választani (szóval olyat ami a kihívással kapcsolatos)

-az életszakaszokat normálon kell hagyni, bármilyen háza lehet, pénz kódot a legelején lehet használni amikor felépíted a házat, minden más mod vagy csalás a kihívás elbukását jelenti

-minél több gyereket kell nemzenie a városban lakó idegen hölgy karakterekkel, akiket a játék hozott létre

-egy anyától csak egy gyerek születhet (ez alól egyértelműen kivétel ha ikrek születnek :) )

-sem az anyákkal sem a gyerekekkel nem kell jó viszonyt ápolni, nem kell minden női simet elvenni, nem kötelező őket beköltöztetni sem

-házasság és minden egyéb max IDŐS korban engedélyezett, amikor a sim már öreg lesz

-lehet használni a Termékenységi kezelést (boldogságpontokért vásárolható)

-mindvégig az alap háztartással kell lenni, nem szabad váltani másik családra a játékálláson belül


Ahány gyerek annyi pont, egészen addig a napig amíg meg nem hal a simed!


Könnyűnek tűnik, de baromi nehéz... Általában nagyon visszautasítóak a hölgyek, sok idő amire engedik magukat, és akkor sem biztos hogy elsőre össze jön a baba.


"The Ultimate Babysitter" Challenge:

-létre kell hozni egy fiatal felnőtt simet, teljesen mindegy milyen nemű, illetve mellé 7 tipegőt

-egy óvodaszerű házat kell csinálni, amiben sok a játék (nem teljesen tiszta számomra sem hogy meddig lehet pénz kódot használni, talán addig amíg meg nem csinálod a házat) a mastercontroller és hasonló modok engedélyezettek

-el kell vállalni a napközis állást (Generációkkal jött)

-cselédet, babysittert, komornyikot fogadni vagy hívni tilos! Szerelőt szabad.

-minden gyereknek tini korukig mindent meg kell tanítani, kezdve azzal hogy kicsiként tudjanak beszélni, járni és bilizni, gyerekként és tiniként is 5-ösnek kell lenniük az iskolában, mindegyikükkel kell fejleszteni valamilyen jártasságot

-a napközis karriert maxra kell vinni!

-akkor veszítesz ha nem választhatsz életszakasz váltáskor személyiségjegyet a kicsiknek/gyerekeknek/tiniknek, vagy ha elviszi őket a szociális munkás. Valamint ha a simed halála előtt nem tudod kimaxolni a karrierjét, akkor is veszítesz.


A 7 gyerek nevelése mellett ugye a karrier külön nehézséget okoz, folyton lesznek kicsik, nagyon nehéz bírni a tempót és az iramot. Szóval elég kemény kihívás, szerintem.


Mindezek mellett van még olyan kihívás mint pl a 100 Baby Challenge. Gondolom ezt magyaráznom sem kell, illetve eléggé ismert. De rengeteg kihívás van még, vannak külön természetfeletti lényeknek is kitaláltak.


Nézegess körül egy kicsit, ha tudsz angolul az nagy segítséget is jelent!


Remélem segítettem! :)

2017. márc. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél köszönöm szepen,igyekszem kipróbálni! :)
2017. ápr. 12. 15:22
 3/4 ~GekkóNiki~ ***** válasza:

Néhány ötlet:

-Csinálj 4-5, vagy akár több simet. Használj motherlodét vagy hasonló pénzkódot. Az elején mindegy milyen házba/telekre költözteted őket, de aztán nézz ki valami luxus lakást amiben van edzőterem, medence, stb stb. Költöztesd be őket oda (ha lakik ott valaki az sem gond, városszerkesztő módban kiteheted öket) majd kezdődhet a luxus élet a luxus villában! Rendezhetsz bulikat, mehet a dráma, verekedés, megcsalás stb. Tiszta szappanopera! xD

-Csináld meg magad. Tudom, kicsit elcsépelt ötlet, de na. Vicces lesz, én megcsináltam magamat és jelenleg a fiúval élek aki teszik. Ő erről mindeközben mit sem sejt. xd

-Csinálj szellemcsaládot. Szellemapuka, szellemanyuka, szellemkisfiú, szellemkislány. (Plusz érdekesség: A szellemek tudnak a vízben fuldokolni. Akkor tudtam meg amikor a fentebb említett fiú akivel a sims világomban élek vizimentő lett Isla paradisioban és egy szellemet kellett kimentenie).

-Csinálj egy kutyás/cicás/lovas családot. Tenyészt az állataidat, add örökbe. A lóbol ha egyet csinálsz egy simmel az is izgalmas mehetsz versenyekre, edzhetsz, stb.

- Utazgass! Én ezt még nem próbáltam, de a tesóm egy időben nagyon rákapott, hogy elment a simses Egyiptomba aminek nem tudom a nevét és kutatott meg hasonlók.

- Csinálj egy simet (nem, kor, foglalkozás stb. mindegy) akivel kipróbálhatod a nektár tenyésztést. Ezt nagyon ki szeretném próbálni, mert még nem tettem és nem tudom mi merre hány méter.

- Legyél énekes, szerezz csillagszintet, légy népszerű, járj koncertekre, stb. Bevallom ez nagyon időigényes és bonyolult számomra, de lehet, hogy neked bejön. :)

Remélem segítettem. :)

2017. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a jobbnál jobb ötleteket! :) Ha van még ötletetek nyugodtan írhatjátok ! :)
2017. ápr. 19. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!