Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az a játék, amit megvettél...

Mi az a játék, amit megvettél eredetiben, de nagyon megbántad így utólag?

Figyelt kérdés

Legszívesebben megválnál tőle, vagy megváltál már tőle. Vagy nem tudod eladni, mert accounthoz van kötve (Steam, Origin, stb).


Lehet furcsa lesz, de én a GTA V-re sajnálom így utólag a 14.000 Ft-ot, mert az Online miatt vettem meg, de nagyon nem jön be. Ott van még az NFS Rivals Complete Edition, bár akciósan vettem 6000 FT-ért Originen, de kissé olyan érzésem van, mintha a 2010-es Hot Pursuit lenne kiadva Rivals néven. Mintha egy végigvitt játékkal játszanék, nincs tétje, nem tudom mitől vagyok előrébb csak mert unlockoltam egy új autót, stb. Tök jó játék arra, hogy elüsd az időt, vagy nosztalgiázz, de hogy 12.000 Ft-ot nem ér meg akció nélkül, na az is biztos.


Szóval nektek mely játékok azok, amit megvettetek, de nagyon nem kellett volna? :)



2017. márc. 11. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Carmageddon: Reincarnation

Prototype

Star Wars: The Force Unleashed

2017. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Heló!


Middle Earth 2 Xbox 360-ra, de visszavittem az 576-ba , és visszavették :D (Akkor volt kb, miután kijött a játék)


A másik inkább a steam-el kapcsolatos, mert amikor még gyerekcipőben volt, nem voltak képesek megoldani, hogy a feltört accountomat visszakapjam (nem használtam az e-mail címet, amivel regeltem, törölték, és hiába lobogtattam a cd kulcsokat, és lobogtatom azóta is, és írtam az évek alatt 12-15 levelet, fényképekkel, írtam le angolul, magyarul, mi a helyzet, még mindig nem adták vissza. Ja bocs, egyszer igen, aztán másnap a tolvaj visszakapta, mert Ő is írt a steamnek, és a steam ugye nem látja, mit csinál az egyik keze...)

2017. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Guild wars 2 (Most megint kapok tomeges fejmosast a rajongoitol)

Regebbi Battlefield/Medal of honor pack, sosem multiztam veluk.

Epp a csalodas miatt jatszom csak freemium jatekokkal, ahol en dontom el hogy mire mennyit er meg.

2017. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vettünk egyszer Bábel-tornyot, de soha nem tudtam kirakni, így nem is használtam többé.
2017. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

hát gyerekkoromban a Harry Potter és a Tűz Serlege volt amiért bántam hogy annyi pénzt kiadtam megjelenéskor

olyan szörnyű volt hogy kiábrándultam a HP játékokból azóta nem is játszottam eggyel sem...vagyis de, a 6ossal, amit végigvittem 4 óra alatt de még a Tűz Serlegénél is rosszabb volt :-/

utóbbi időben Darksiders volt pedig azért nem adtam ki valami sokat, de akkor is kidobott pénznek érzem

meg a Battlefield 4 - alig játszottam vele, borzalmas port, förtelmes az irányítás, hiába van meg több mint a minimális gépigény, mivel nincs meg az ajánlott memória ezért kedve szerint droppolja az fps-t, ja és mivel nincs ssd-m amire telepíthetném ezért 5-10 perceket tölt egy pálya - ezt egyébként nem írták rá a dobozra hogy ajánlott ssd-re telepíteni, szóval minden szempontból egy förtelmes hányadék

2017. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
GTA 5. Azt reméltem hogy megtalálom benne a San Andreas feelingjét. De nem. A San Andreas mérföldekkel jobb. Én is főleg az online miatt vettem meg,de tele van modderrel,hackerrel,kisgyerekekkel.
2017. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Hát abból a 70 játékból amit vettem (doboz és digitálisan) Abból inkább azt mondom, hogy mit nem bántam meg.

3 S.T.A.L.K.E.R-t Rome Total Wart, meg a Medieval 2 Total wart. Az összes többi játékot úgy bántam meg ahogy van. Volt köztük AAA A B C kategóriás játék is, de már így vissza tekintve több, mint 150 ezer ft jó 4-5 év alatt de akkor is már rég meglenne a jogsira a pénzem

2017. márc. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Van pár száz játékom eredetiben, de ami a legnagyobb csalódás volt, az a CS:GO.

Kipróbálásra vettem pár játékot Steamen, amit 2 óra alatt visszacseréltem, de ezektől a noname játékoktól mondjuk nem is vártam sokat. Még csak a nevükre sem emlékszek.

2017. márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Watch Dogs. Megjelenéskor, talán 30€-ért, Uplayen, hogy majd multizunk a barátommal.


A játék összességében is csalódás volt, a multi meg...


Van még, amit megvettem, hogy haverokkal játsszunk, de pár óránál többet végül nem is volt megnyitva. Pl. CS:GO. Nagyon nem az én világom, legfeljebb haverok miatt venném elő.


Vagy ott van a DayZ, ami rövid ideig ugyan szórakoztató volt, de nem lett belőle semmi később, csak pénzkidobás volt.

2017. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Gothic 3. Mielőtt megvettem az összes osztálytársam áradozott róla, hogy milyen jó játék, stb. Hiába vagyok nagy RPG rajongó nem tetszett és inkább eladtam az egyik ilyen osztálytársamnak.
2017. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!