Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudtam kinyitni a...

Hogyan tudtam kinyitni a fertőzött ajtót Warframe-ben, ha nincs is meg a Nidus nevű karakter?

Figyelt kérdés
Szüneteltettem a játékot egy időre és nem nagyon játszottam és egyszer mikor feljöttem kék volt az ajtó vagyis működő képes még most is és kinyílik ha odamegyek ami normális de az nem hogy működik.Azért sem normális mert nem csináltam semmit és egyszer csak feljövök és kinyílik , miközben elvileg kell hozzá a "The Glast Gambit"quest azon belül egy warframe a Nidus, amit megse csináltam. Bármi ötlet ? Előre is köszönöm. :)

#Warframe #fertőzött ajtó
2017. márc. 11. 17:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül szükséges Nidus,mert a játék egy bizonyos szakaszán az egyik warframe-n nőni fog egy tumor vagyis egy élőskődő hólyag ami 7 napon keresztül növekszik és mikor már kinő belőle egy szál ami kedvére össze-vissza mozog az azt jelenti a 7 nap elteltével h megnőtt és átjárható az ajtó.
2017. márc. 20. 18:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz az infót:)
2018. ápr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!