Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Oxygen Not Included? (A...

Dasdasdsadasd kérdése:

Oxygen Not Included? (A lényeg lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy:

Amint elindítom a játékot még nincs semmi probléma de ha rányomok,hogy new game akkor azonnal feldob egy ablakot hogy a VC++ 2015 runtime...nem található meg a gépen.

Már utánanéztem szinte mindenhol hogy hogyan lehetne megoldani de semmire nem jutottam.


Írták sok helyen,hogy telepítsem újra a vc++ redist...-et,de az sem segített.Eddig ahol olvastam erről a problémáról ott mindíg win7 vagy win8-as op-rendszeren jött elő ez a probléma.


Valakinek valami ötlete?

Hogy lehetne megoldani?


2017. márc. 12. 21:26
 1/5 somiferike válasza:

Próbáld meg letölteni ezt:

[link]

2017. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam,de nem segített ez sem.

Egyéb lehetőség?

2017. márc. 13. 15:00
 3/5 anonim válasza:
Szia!Nekem is ezt írja ki,de nem tudok vele semmit se csinálni.
2017. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint nem csak nekem van ilyen problémám amint rájöttem valamire szólok,de valószínű hogy ezt majd egy patch fogja orvosolni.
2017. márc. 22. 17:27
 5/5 Komplikato ***** válasza:

Szerintem nem a 2015-ös amit kell telepíteni, a W10 alatt is hibát dobott, pedig abban benne van a 2015-ös, meg ha jól tévedek talán a 2012-es is. A 2010-es verziót kellett feltennem, hogy menjen, viszont amit soha senki nem néz az MSDN letöltési oldalán, hogy abból van olyan ami SP1 azaz hiba javított verzió. Feltettem a szokásos módon, és utána ment jól. (Szokásos módon mint JAVA esetén, előbb a 64 bites és utána a 32 bites verziót, mert fordítva csinálom, akkor a 32 bites ratyi alkalmazások gázosabb verziói nem hiszik el, hogy fent van.)

Ja és nyilván előtte próbálkoztam a 2012 és 20015 újratelepítéseivel is.

2017. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!