Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Naruto ultimateninja strom 3...

Naruto ultimateninja strom 3 full burst multyzni higy tudok?

Figyelt kérdés
hali! eddig ps-jatszottam es ott siman ment az online batle menu pont beleptem es kiadta hogy meccs keresese, na most szamitogepre leszedtem, be megyek az online batle menube belep es mikor ra megyek hogy meccs keresese nem talal semmit..:( arra gondoltam hogy lehet gepen senki nem jatszik online ?( dehat ez lehetetlennek tunik) valaszotokat elorre is koszi:)

2017. márc. 13. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
PC az UNS revolution meg az UNS 4 megy multiban, a 3 eléggé elhagyatott, van hogy 1-2 órát is vársz mire ellenfelet talál (régiós a szűrés, pl amerikai ellen ne mfog összedobni mert valamelyikőtöknek akkor nagyon magas lenne a pingje és amiatt kapna ki).
2017. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!