Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el ps4-en a...

Miért nem indul el ps4-en a játék?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy ps4-et és beraktam a Driveclub nevezetű játékot a gépbe,de nem indul el mert tölt valami 1.32 vesiont a játékhoz. Az pedig 19gb amit úgy 15 óra alatt tölt le.Addig nem is birok játszani ameddig le nem tölti?És minden játéknál ez van megveszed,töltögetni kell addig nem is bírsz játszani?Segítsetek!

2017. márc. 15. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos százaléknál kiírja, hogy már játszható. Ha ki van iktatva a netkapcsolat, akkor az offline játékokkal rögtön tudsz játszani, de amint újra van net, rögtön nekilát a letöltésnek. Nem kötözködésképpen, de 2017-ben ez már nem újdonság, már vagy tíz éve így működnek a konzolok. Engem mondjuk nem zavar a letöltés, sosem kapcsolom ki a gépet, így éjszaka vagy ha nem vagyok otthon, minden letöltődik magától.
2017. márc. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogy töltöd le alvó módban? Nem tesz kárt a gépben hogy egésznap alvó módban van?
2017. márc. 15. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: A Settings menü ->Power Saving Settings->Set Functions Available in Standby Mode pontjában be kell kapcsolni a Connect to the Internet opciót.

Ha a konzolt a Power menü Enter Standby Mode pontjával kapcsolod ki, akkor folytatja a letöltéseket készenléti állapotban is. Ilyenkor a gép tetején narancssárga a fénycsík.

Soha nem kapcsolom ki a műszaki berendezéseimet, csak ha ki kell őket takarítani. Már vagy tíz éve nem romlott el semmi a háztartásban.

2017. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!