Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetséges, hogy egy Minecraft...

Lehetséges, hogy egy Minecraft szerver átírányítsa a játékost egy másik Minecraft szerverre? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Például: a játékos a szerver lobby-ban rákattint egy táblára és az átdobja egy BedWars szerverre.

2017. márc. 15. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom lehet, de mivel nem vagyok se fejlesztő, se scripter nem tudom, hogy kell meg szerintem leírás alapján nem lehet ezt megtanulni.
2017. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Üdv! Jó hírem van! ;)

Ez, amit leírtál megoldható könnyen.

Ebben az esetben a két szervert (a lobby szervert és a Bedwars szervert) BungeeCord-al "kösd/csatlakoztasd" össze.

A táblás részhez pedig egy "CommandSign" nevezetű plugin szükséges.

Én ezt tudom neked ajánlani, ingyenesen letöltheted a Spigot weboldaláról:

[link]


Elsőnek csatlakoztasd össze a 2 szervert BungeeCord-al, majd ha ez megvan, akkor a lobby szerverbe helyezd be a CommandSign nevezetű plugint és indítsd el a szervert. Miután beléptél a játékba, a "/commandsign create" parancs beírásával hozz létre egy olyan táblát, amelyre ha rákattint a játékos, akkor a szerver lefuttat egy olyan parancsot, amelynek köszönhetően áttszei a játékost a BedWars szerverre.

Pl. ebben az esetben megadhatod neki azt, hogy a "/server BedWars" parancsot futtassa le a játékos nevében a szerver.

Persze ezesetben engedélyezve kell lenni a játékos számára a "/server" parancs.


Ha esetleg valami nem világos, akkor írj rám nyugodtan privát üzenetben és Discord szerveremen elmagyarázom.


További szép napot!

2017. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. márc. 16. 12:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :)
2017. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!