Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik voltak azok a játékok...

Mik voltak azok a játékok amik után azt mondtátok ez király volt, amik után úgy voltatok ez nem volt rossz, és amik után úgy éreztétek időpocsékolás volt?

Figyelt kérdés

The Last of Us, Demon's Souls, The Witcher, Metal Gear Solid 1 és 3, God of War I-II-III, Tomb Raider (2013), Resident Evil 4, Silent Hill 2, Far Cry 3, Call of Juarez 1-2, GUN, Beyond Good and Evil, GTA Vice City, Bully, Max Payne

ezek után voltam úgy, hogy ezek baromi jó játékok voltak és örülök hogy játszhattam velük


Mafia II, Metal Gear Solid 2 és 4, God of War Chains of Olympus, F.E.A.R., Resident Evil 2, Dante's Inferno, Dark Souls I-II, Skyrim, Shadow of the Colossus, Resident Evil: Revelations

Max Payne 2, The Witcher 2

ezek voltak azok amik nem voltak rosszak, de mégsem maradtak meg úgy bennem, némelyikről van hogy el is felejtem hogy játszottam vele


F.E.A.R. 2 volt az a játék amit mikor végigvittem éreztem hogy ez időpazarlás volt :|



2017. márc. 18. 21:28
 1/8 A kérdező kommentje:
ja utolsóhoz még oda lehet tenni a Darksiders-t is
2017. márc. 18. 21:31
 2/8 anonim ***** válasza:

1) Prince of Persia TSoT trilógia, Hitman Contracts


2) SW: The Force Unleashed, Hitman 2 Silent Assassin


3) RE: ORC

2017. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ami tényleg nagyon jó volt és bármikor tudnék velük játszani: Half Life játékok, Portal 1-2, L4D 1-2, Skyrim, Fallout játékok, Killing Floor 1-2, AoE 2, Bioshock játékok, CS:S, Terraria, Dying Light, Dead Island, Max Payne 1-2, Saints Row játékok, Dragon Age


Amelyek bár nem voltak rosszak, de különösebben nem fogtak meg: Dishonored, The Witcher 1-2, F.E.A.R játékok, Darksiders 1-2, Dont Starve, Vermintide


Amit meg időpazarlásnak tekintek: Zombie Army Trilogy (solo), CS:GO meg talán a Borderlands játékok, de inkább a második és a harmadik csoport közé esik. Rövid ideig szórakoztató, de aztán gyorsan unalmassá válik.


Nyilvánvalóan nem írtam le minden egyes játékot, ez csak egy pár darab, ami az eszembe jutott és ismertebb.

2017. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Csanádi Mihály ***** válasza:

Király:tales from the borderland,resident evil 7,lego star wars the force awakens,gears of war 4,the last guardian

Közömbös:fifa 17 the journay,minecraft story mode

Szar:titanfall

2017. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hat én ezekhez úgy ülök neki hogy ha az első 1-2 órában nem kelti fel az érdeklődésemet utána nem is játszok vele többet, mivel sanszosan később sem fog lekötni

Persze általában az első 1-2 óra elég hogy megszeressek egy játékot de volt ami elbukott ezen a próbán - Dishonored, Thief, Mass Effect 1, XCOM Enemy Unknown, The Evil Within, a 2009es Wolfenstein, MGS V

Volt olyan is aminek többször nekiültem de később se kötött le így hagytam azokat is - Darksiders, Wolfenstein The New Order, inFamous

De a harmadik kategória tulajdonkepp nálam üres

A másodikba olyanok tartoznak amik szórakoztatóak voltak, de vagy nem értek fel az elődjük szintjére vagy csak más elvárásaim voltak - Witcher 2, Metal Gear Solid 2, Mafia II nekem is itt szerepel

Az első csoportban amik vannak annak többségét már leírtátok - MGS 3, Witcher 1, Silent Hill, Gun, Red Dead Redemption, Bully, Prince of Persiak, GoW trilógia, Uncharted, Last of Us

2017. ápr. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 levente.mestermc válasza:

1, ARK: Survival Evolved


2., ARK: Shorced Earth


3., ARK: Survival of the Fittest

2017. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Király: Call Of Duty Modern Warfare 3 -

2, COD Adwanced Warfare, Grand Theft Auto 3 - Vice City, Mafia 1,


Közömbös: Doom 2, GTA SA


Szar: Mario, Carmageddon 1, Carmageddon 2, Quake 1,

2017. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1: Need for Speed Underground, Need for Speed Most Wanted, GTA San Andreas, GTA Vice City, S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl, S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky, The Last of Us, Uncharted 2, Wolfenstein: The New Order, Call of Duty, Call of Duty: United Offensive, Call of Duty 2, Call of Duty: World at War, Medal of Honor: Allied Assault, Medal of Honor: Airborne, Mafia, Outlast, Half-Life, Half-Life: Opposing Force, Half-Life 2,Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two, Hitman: Blood Money, Hitman: Absolution, Assassin's Creed IV: Black Flag, Tom Clancy's Rainbow Six, Tom Clancy's Splinter Cell, Tom Clancy's HAWX, Portal, Portal 2, Portal: Mel Stories


2: Medal of Honor: Pacific Assault, Brothers in Arms: Road to Hill 30, Brothers in Arms: Hell's Highway, Brothers in Arms: Earned in Blood, Overlord, Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto V, S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat, Metro: Last Light


3: Grand Theft Auto IV

2017. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!