Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi baja van mindenkinek...

Mi baja van mindenkinek yasuoval a league of legendsben?

Figyelt kérdés
Miota elkezdtem draftot jatszani, azt latom,hogy a meccsek 75%aban kitiltjak, vagy ha megis bekerul egy a meccsbe, anyazzak allchatben a masik csapatbol, vagy eppen a sajatjabol,meg akkor is, ha nincs ra semmi okuk. Valaki tud erre ertelmes magyarazatot adni? Erdekes hosnek tunik, lehet megvennem, de ez elegge elveszi a kedvemet...

2017. márc. 19. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Yasuoval alapvetően az a baj, hogy vagy jól játszol vele, vagy rosszul, arany középút nincs. Speciel engem azért idegesít, mert, ha a mi csapatunkban van, akkor szinte garantált a vereség, az enemyét pedig megölni se lehet. És nem túlzok, az esetek 90%-ban így van.
2017. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint pl. Katával. Őt is nagyon utálják az ultija miatt. Nem tudom leírni szebben szimplán egy b*szó karakter, ezért utálják és próbálják elkerülni.
2017. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Nincs olyan,hogy jó Yasuo játékos,azzal a hőssel nem lehet jól játszani.Azért útálják mert senkise tud játszani vele mert vagy lecampelik és 0/5 be kezd vagy a saját junglere campeli le és 5/0 ba kezd.De hiába ha az első 1 emberes knock upba beultizik és egy stun után meghal. Gold felett már nem működik a Yasuo. Énis csak azért bannolom mert nem szeretném hogy kikapjunk a saját csapattársam miatt aki 14 éves létére Yasuo topozni akar igniteal egy Pantheon ellen :) És ezek az emberek plat teteje és dia közepe :)
2017. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a baj vele, hogy diamond alatt nem nagyon tudnak vele játszani, és ha a te csapatodban van, akkor rontja a nyerési esélyedet xd
2017. márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Legnagyobb gond vele, hogy csak jól néz ki, de gyakorlatilag nulla a karakter teljesítménye, nem nagyon passzol bele egyik team compba se. Ultizni csak akkor tud ultizni, ha vagy ő vagy valaki más a csapatból a levegőbe üti az enemyt. Az ilyen levegőbe ütő képességek ultik szoktak lenni, szóval pazarolj el egy ultit azért, hogy Yasuo tudjon ultizni. Baromira nem éri meg így egyik teamp compba se belerakni. Emiatt duplán lekorlátozod a lehetséges team compokat, mert már nem csak azt kell nézned, hogy Yasou megfelel-e, hanem Yasou társa is megfelel-e. Ennyit meg Yasou ultija nem ér, van egy csomó jobb ultival rendelkező karakter, mint Yasuo. Szóval az esetek 90%-ban, ha valaki őt pickeli, akkor azt jelenti fogalma sincs a csapatjátékról, ezért rüheli mindenki azokat akik Yasuoval játszanak.
2017. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs különösebb gond magával a karakterrel és az sem igaz, hogy csak goldig működik, vannak nagyon kemény High elo Yasuo playerek is. Ami miatt engem irritál, az az, hogy RENGETEGEN játsszák, de hogy így iszonyúan sokan. Igen kb 75%-ban bannolják, ennek ellenére tavalyi szezonban ellene játszottam a legtöbbet -.-
2017. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem a hőssel, hanem az azzal játszó playerekkel van bajom. Sajnos abban a tévhitben élnek, hogy "Yasuo a legerősebb hős a játékban" és akkor ők majd a kisujjukból kirázzák a pentát. Aztán ha egy Teemoval elvered őket akkor meg jön a polska és hasonlók :ł
2017. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell oda Teemo. Láttam már YasouPlayert ragequitelni, mert a minionok minden alkalommal megölték. 18. percre volt valahogy 0/10-ben, ebből csak 2x ölte meg a másik csapat midese.
2017. márc. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Általáva azért lesznek idegesek az emberek még kisseb divíziókba mert egy 20percre feedelt yasuo-t nagyon nehéz megállítani... Nincs sok olyan jó champ aki mides és a meccs kezdeti és vég szakaszán is olyan erős lenne... Általába kisseb szinteken yasuot úgy gépelik el az emberek mint egy darálógépet és ezért ilyen is lesz a hozzá állásuk ehez a champhez... Valamelyik választ olvasva azt láttam hogy azt írjátok hogy yasuo-ra nem lehet csapatot építení... Ez se teljesen van így hiszen egy orianna supp al(ez csak egy példa) kombinálva a játék utolsó szakaszába nagyon tudják nyomni... Egy jó vonzáshullám betaláltakor yasuo egy 5 fős ultit is tud csinálni... Remélem kielégítő választ adtam
2017. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!