Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv ismertek e olyan játékot...

Snake[HUN] kérdése:

Üdv ismertek e olyan játékot amiben az online szerzett értékeket el lehet adni valódi pénzért?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy pl metinben(ez jutott 1.-nek eszembe) szereztek 100.000aranyat és eladjátok más játékosoknak 1.000aranyat 20forintért pl. jelenleg állást keresek és nincs bevételi forrásom ezért nagyon örülnék ha valami online játékkal tudnék pénzhez jutni míg nem találok és így legalább értelmesen el tudnám tölteni az időmet.

2017. márc. 20. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Ezt felejtsd el, játékkal nem fogsz keresni semmit.

Keress valami rendes munkát. Van olyan, amit lehet otthonról is végezni.

2017. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan aminek van értelme, akár rövidtávon is. Óránként ha 1-200 forintot ha tudnál keresni akkor már sokat mondtam. Fölösleges.
2017. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem nagyon van ilyen játék, annyit nem fog hozni mint amennyit beleölsz.


Otthonról végezhető munkák inkább írás (újság, könyv stb), fordítás, esetleg programozás.

2017. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a kettes mondja. Ha lehet vele keresni akár 200 forintot is, akkor már több százezer kis kínai pörög az ügyön, és nyomja le még jobban az árakat. Emlékeim szerint a Diablo 3-ban volt ilyen lehetőség, de lehet hogy tévedek.
2017. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mmorpg-k ben lehet eladni felhasználói fiókokat magas szintű karakterekkel és akár több mint 100 ezeret is adhatnak (vagy legalábbis elkérhetnek) érte. De szerintem nem éri meg minimum fél évig ennyi pénzért játszani, főleg úgy hogy tudod hogy úgyis eladod a karaktered és emiatt a játékot se élvezed. (Ráadásul maga az idő amit rászántál többet ér...)

És bár nem tudom biztosan de nagy valószínűséggel nem szabályos ezt csinálni.

2017. márc. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Cs go skinekért van aki fizet 1000 eurót is de ha játékokkal szeretnél pénzt keresni jobban jársz ha gameplayeket vagy játékteszteket csinálsz weboldalra ahol hírdetési helyeket tudsz értékesíteni vagy játékokat pl. amit én is használok: [link] de itt is írtam róla: [link]
2017. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!