Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan online játékokat, amikben nem kell folyamatosan használni az egeret?

Figyelt kérdés

Már az amőba sem jó, mert folyamatosan rajta kell lenni a kéznek és ide-oda mozgantni. Ilyenre gondolok, hogy akasztófa például, ahova csak beütök egy betűt.


Akár logikai is jöhet, linkelhettek is!


Fáj a csuklóm, ezért kell.



2017. márc. 21. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Audiosurf, The Binding of Isaac,
2017. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rayman játékok pl.
2017. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nyilak használata is fáj egy idő után.
2017. márc. 21. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
De még egy ekkora rinyagépet. Akkor kikapcsolod a géped és mész filmet nézni. Én kib.szott törött kézzel játszottam CS:S-ot.
2017. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mortal kombat: komplete edition, X


Bár vigyázz, mert ha már harmadjára öl meg Kano azzal a rohadt camper késdobálással, akkor szerintem nem fog érdekelni, hogy fáj a kezed, vagy nem, viszont legalább lecserélheted a billentyűzeted :D

2017. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te majom, nekem ízületi gondjaim vannak, ami nem múlik el, nem "ki**szott törött kezem". Filmet nézni menjél te, kisk*cs*g, az való neked.
2017. márc. 22. 12:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Utóbbi a négyesnek szólt, a többieknek köszi a válaszokat!
2017. márc. 22. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!