Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék venni ilyen lesz@rom...

Szeretnék venni ilyen lesz@rom tablettát ( nem vicc tényleg van ilyen ) bővebben lent?

Figyelt kérdés
szóval találtam egy [link] nevű oldalt ahol leszarom energia italt és leszarom anti depresszáns tablettát és nyugatót lehet venni . el is jutottam a megrendelési laphoz csak a tablettákhoz 495/db van írva és mennyiségként nem tudom hogy ez egy darab tabletta vagy pedig úgy mint a képen ábrázolva egy 10 db os pakknak felel meg ?
2010. máj. 11. 19:24
 1/6 anonim válasza:
A leszarom tabletta szőlőcukor tabletta. Nincs benne sem nyugtató sem más gyógyszeripari összetevő.
2010. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaj ez tetszik:D

AKAROK Leszarom Szőlőcukrot:D


(amúgy szerintem dobozra vonatkozik)

2010. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen én is láttam ,hogy szőlő cukor tabletta a papír verziója de a dobozosra rá van írva ,hogy antidepresszáns.ha meg nem az akkor mehetnék a fogyasztó védelemhez megtévesztés miatt vagy nem ?
2010. máj. 11. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Leszarom...
2010. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bigyoshop.hu
2010. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

kérdezőnek :


20 db tabletta = 2x10 szem tabletta = 2 levél =1 doboz


Antidepresszáns a dobozon valóban felirat és ha figyelmesen nézed látod az idézőjeleket is...

2010. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!