Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4 modolása. Nem működik....

Sims4 modolása. Nem működik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval,az a gondom,hogy nem tudok se kódolni,se modot berakni. A kódokkal az a baj,hogy ha ugye a játékban megnyitom a chat-et (Ctrl+Shift+C) és oda beírom,hogy testingcheats on,akkor működnie kellene annak,hogy ha utána beírom pl. azt,hogy bb.moveobjects on,akkor kiírja chat-be,hogy (nem tudom,hpgy fogalmazzak bocsi) vette az adást. És innentől kezdve,elvileg bármilyen kódot beírok,annak működnie kellene. De csak kellene,mert nekem ez valahogy nem megy. Mert oké,beírtam,hogy testingcheats on. De nem reagál rá semmit sem.


A modokkal pedig az a baj,hogy egyrészt nem tudom honnan érdemes/biztonságos leszedni,másrészt pedig ha valami kis oldalról letöltök pl. egy haj kiegészítőt,akkor az addig működik,hogy beleteszi a játékba. De ennél a kiegészítős dolognál az a baj,hogy nem engedélyezi,vagy nem is tudom,hogy mondjam...

Válaszokat előre köszi ^^

14/L



2017. márc. 25. 20:34
 1/1 MBianka12 válasza:
Szia!Írj privátba és segítek! :)
2017. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!