Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Budapesten a 576KByte üzletben...

Budapesten a 576KByte üzletben kiadjak a 18 karikas jatekot kiskorunak?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pl 12 éves vagy, akkor lehet hogy nem, de ha mondjuk 17-16 vagy és annyinak is nézel ki, akkor személyit nem kérnek hozzá az biztos. De lehet hogy "kicsiknek" is kiadják, szerintem nincs törvényben hogy nem szabad kiadni, maximum az eladó jóérzése szabhat gátat a dolognak.
2017. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szóló mondja.

Max az eladó saját belátásán múlik, mert nem akar aztán felpaprikázott szülőkkel veszekedni, hogy adják vissza a pénzt, mert a gyerek engedély nélkül vette a játékot.

2017. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy Outlast 2 vagy GTA V esetében lehet már megkérdezik a kis 12 évestől, hogy kinek lesz. De alapvetően több 18+ -os játékban nincs olyan hú de durva dolog, maximum káromkodás, bunyó meg ilyenek.


Én is úgy gondolom, hogy ez igazából az eladón múlik, mert ugye ez nem alkohol vagy dohány.

2017. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 én egyszer voltam Gameshop-ban és az előttem levő nagymama ott rendezett műsort, hogy az unokájának vett játékkal (ami egy 12+os Need for Speed volt) nem játszhat a 10 éves gyerek mert a szülők nem engedik

hiába magyarázták neki hogy mivel már ki lett bontva nem tudják visszavenni, de addig erősködött hogy beszámították neki egy LEGO játékba :/

2017. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
AJÁNLOTT korhatár. Nem kötelező betartani,csak 18 éven felülieknek ajánlják a tartalma miatt.
2017. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!