Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs:go-ban mi az a faceit?

Cs:go-ban mi az a faceit?

Figyelt kérdés

2017. márc. 26. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
5%

Egy weboldal.


www.faceit.com

2017. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi hasznos volt
2017. márc. 27. 14:33
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Kaptam egy privat uzenetet: "vicces vagy"


Valaszom: Ez nem vicc, nem tudom mit pattogsz.

Menj nezd meg. Matchmaking oldal, ha fizetsz akkor rendesebb emberekkel rak össze, de unranked. Aki a ho vegen benne van a top nemtomhanyban, penzt nyer.

2017. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem pattogok. csak nem értem miért nem lehet normálisan elmagyarázni
2017. márc. 27. 17:39
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

A kérdésedre válaszoltam. Mi a faceit? Egy weboldal. Be is linkeltem. Rámész és meglátod mi van rajta.

Ha azt kérdezed, milyen weboldal a faceit.com, akkor máris más a válasz. Ne én legyek már a hülye, mert nem tudsz kérdést feltenni.

Plusz elnézést, hogy feltételezem, hogy ha megnyitsz egy weboldalt akkor tudod értelmezni a tartalmát (főleg, hogy tudod mi az a CSGO).

2017. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
bejezheted a kötekedést! elnézést hogy nem azt kérdeztem, nem mintha nem tudtad volna értelmezni amit mondtam. utána néztem egy infót nem találtam róla hogy mi! elnézést hogy nem tudok mindent egyből! és azt hittem hogy lesz aki elmagyarázza mi is az. annyira nyilván rájöttem hogy egy weboldal
2017. márc. 27. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Ez a "gyakori kérdések" weboldal, olyan kérdéseket tesznek fel itt páran, hogy "hány szemem van" vagy "milyen színű az ég". Honnan tudjam, hogy mit akarsz, ha nem jól teszed fel a kérdést? Chaten bárki rádírhatta, hogy "faceiten menjünk" és akkor idejössz megkérdezni, hogy mi lehet az. Inkább tanulj az esetből, és legközelebb egyértelműen kérdezz.
2017. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Tudsz rajta keresztül tét nélküli versengőt menni a main mapokon. Néha nagy a ping, sokszor nem csatlakozik vlki időben és törlődik a meccs. Nekem pl 20 kör után ha meglátom az ellenfelet elkezdek szaggatni mint a p*csa. Ugy h nem a legjobb oldal.
2017. ápr. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt
2017. ápr. 25. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!