Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan nevezték a billentyűzet...

Hogyan nevezték a billentyűzetes Nintendót?

Figyelt kérdés
Emlékszem régen gyártottak ilyesfajta billentyűzettel rendelkező Nintendót, de alig voltak kaphatóak. Plusz 1-1 konzolt lehetett csatlakoztatni az oldalába. Szürke kazettát és sárga kazettát is fogadott a billentyű gombok felett volt a kazetta befogadó (Én így neveztem.). Sosem tudtam, hogyan miként nevezték. Aki tudja a nevét megmondaná?

#Billentyűs nindentó #szürkekazetta
2017. márc. 27. 19:37
 1/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Ahogy akarták. Nem volt hivatalos verzió és semmi köze nem volt az eredeti céghez. Ami sárga kazettás, eleve hamisítvány. Én is láttam a piacon ilyen billentyűzetes vackot, legalább négy külön néven.
2017. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"gagyi kínai utánzat"

nem hiszem hogy volt külön neve.

2017. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Az enyém Gold Leopard King volt. Nem játszott le minden "kazettát", de amit igen, azt különösen szép grafikai hibákkal kiegészítve. Viszont valami rejtélyes oknál fogva ismerte az egyik Basic programnyelvet, bár menteni nem lehetett rajta.
2017. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Famicom?


[link]

2017. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!