Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 17-el kapcsolatosan...

AndRush29 kérdése:

Fifa 17-el kapcsolatosan kérném valaki segítségét. Az összes online játékmódban az ellenfél kilép és nem kapok pontot nem nyerek, mintha le sem játszódott volna a meccs. Hogyan csinálják? Ha én lépek ki akkor bukó

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul hogy (FUT, Draf, season) online ellenfelem gondol egyet és megszakítja valahogy a játékot akár döntetlen akár vezetek és nem nyerek, igazából meg se történtnek könyvelődik.Ha én lépek ki (alt Tab, Net kihúz,Modem áramtalanítás, Pc áramtalanítás) akárhogyan akkor én azzal bukok. Nagyon idegesítő mivel megveszem 300 fifa point-ért a draft tokenem és legutóbb két ellenfelet kaptam rossz csapattal végre esélyem lett volna, kiléptek utána meg bedobott valami világsztárt természetesen elbuktam.Járt már így valaki vagy tudja valaki ez hogyan?

#hiba #csalás #Online játékmód
2017. márc. 28. 08:11
 1/1 Attyx ***** válasza:
Ők a Coin Hackerek, valahogy megoldják ha kilépnek akkor ők kapnak sok coin-t ez valamiféle Hack. Sajnos vannak ilyenek, Remélem tudtam segíteni :D
2017. ápr. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!