Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Telekomos vagyok, mit kell...

Telekomos vagyok, mit kell tennem hogy Pokemon Go-val tudjak játszani?

Figyelt kérdés

Telekomos vagyok, de nincs semmilyen díjcsomagom vagy bármi ilyesmim, mobilnetem sincs, mivel itthon van WiFi. Viszont a PGo-hoz tudom, hogy kell adatforgalom. Melyik díjcsomagot éri meg megvenni szerintetek? (vagy ha nem díjcsomag akkor mi, mert még sosem volt szükségem ilyenre, és nem tudom hogy mi hogy van ilyen téren, de ezt a játékot ki szeretném próbálni)

A játékról sokat láttam már, és tetszett, ezért is szeretnék én is játszani vele.



2017. márc. 31. 04:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Egy hét után megunnád. Senki nem játszik már vele.
2017. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1: Elég sokan játszanak a játékkal. Megunni pedig nem lehet, mivel egy fejlődős MMORPG, és vannak fejlesztések is.



Telekomnál nem tudom, milyen díjcsomagok vannak, de nagyjából 300-400 MB-os havi netcsomag mindenképp kellene. Én 500 MB-al játszok, és rendszerint elfogy a hó végére. (Beleszámítva a frissítések letöltését is.) Nagyjából ekkora kell, nagyobb felesleges.


Ha megvan a netcsomag, letöltöd a játékot, bekapcsolod a helymeghatározást, és hajrá.

2017. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Más szolgáltatónál X forint feltöltése után automatán adnak valamennyi net keretet is. Menj be a telekomhoz, és kérdezd meg.
2017. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!