Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt aki követi az EU LCS-t?

Van itt aki követi az EU LCS-t?

Figyelt kérdés

Kinek drukkoltok?

Az idei playoffs nagyon izginek ígérkezik :D



2017. ápr. 1. 20:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja én H2K-nek drukkolok :P
2017. ápr. 1. 20:54
 2/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam nézni :D


UOL-nek szurkolok, persze ebben a magyar játékos is nagy szerepet játszik :)


Valószínűleg G2 még mindig túl erős, de most nem igazán akarom őket látni EU-ból MSI-n, remélem UOL, H2K vagy MSF nyer.


Na meg szurkolok a Roccatnek, ha már a végére így belejöttek :D

2017. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Roccat végül mégse jutott tovább, Fnatic legyőzte Misfits-et úgyhogy végül több pontjuk lett. De azért az durva, hogy az egyetlen team aki leverte G2-t benne se lesz a playoffs-ba :D
2017. ápr. 4. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Követem, de szerintem az idei spring split elég ratyi volt.

A legszimpibb csapat nekem most az UOL, Xerxe és Samux jól illik a csapatba és elég hamar hozzászoktak az új környezethez. De amúgy különösebben nem drukkolok senkinek sem.

H2K-t kifejezetten utálom, Febiven és Odoamne túl nagyképű.


CS-ben viszont a Schalkenak drukkolok.

2017. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nem állítom, hogy olyan jól ismerem őket mint embereket, mert az interjúkat meg hasonlókat általában átugrom, de Jankos régi nagy kedvencem és Forgiven-t is birtam, őt sajnálom is, hogy kilépett.


Amúgy miért volt szerinted "ratyi"? Szerintem sokkal izgalmasabb mint a tavalyi, erősebb is a mezőny :)

2017. ápr. 5. 10:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, hogy Roccan kiesett most, de ott van a nyár :)


Egyébként, ahogy néztem EU-t és NALCS-t is, valahogy itt EU-ban olyan kiszámíthatóak a meccsek. Persze, néha van ilyen ROC vs G2 is, de úgy általában. Igazából mindig szidják Európár a világi-szintű versenyeken, és egyszer úgy szeretném látni, hogy egy kicsit feljebb kerül :D

2017. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jogtalanul szídják szerintem, NA vagy China is kb ugyanazon a szinten van. Tavaly H2K Semifinals-ba jutott, persze akkor máris nagyon gyenge csapatokat kapott ellenfélnek... egyébként ezt is csak a bajnokság után kezdték szajkózni, előtte szó sem volt róla, hogy az a Group olyan gyenge lenne, de mindegy. Igazából egyedül Korea az ami jelentősen jobb a többi régiónál.
2017. ápr. 5. 12:30
 8/8 cheatformoney válasza:
Kína egyeltalán nem EU és NA szint.... A Koreátol picit le van maradva, de majdnem egy szint
2017. aug. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!