Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Online autóversenyzős játékot...

Kalmj kérdése:

Online autóversenyzős játékot tudto ajánlani?

Figyelt kérdés
Autóversenyt szeretnék játszani élő ellenfelekkel, teljesen magyar környezetben. (Ingyen) Létezik ilyen? Hol?

2017. ápr. 2. 15:27
 1/3 LeonScottKennedy ***** válasza:
Nem hinném. Ingyen biztos nem, de már a teljesen magyar környezet is elég rizikós, ha nincs egy állandó csapatod.
2017. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyar nyelven biztos nincs, még fizetős változatban sem.
2017. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

NFS World volt anno, de lehúzták a rolót. Most az NFS Edge készül, de egyelőre úgy fest, hogy az ázsiai piacra elsősorban.


A 2015-ös NFS lehet talán félig meddig jó a célra, mert állandó netkapcsolatot igényel, de igazából egy nagy single player, amin lézeng pár élő ellenfél, de igazából nem nagyon versenyzik senki sem. Legalábbis én nem találkoztam olyannal, aki kiakart volna hívni.


Itt van egy lista, de utána kell nézni, hogy melyik játék aktív még, mert mint írtam, az NFS World már nem.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=JMdbmHA707Y

[link]

2017. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!