Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen fejlődős open-world...

Milyen fejlődős open-world fps jatekot tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés

mar minden ismertet kijatszottam, ez a kedvenc mufajom, es mar egy ideje nem talalok egy jo kis jatekot amivel el tudnek szorakozni

ezekkel toltam:

fallout 3, new vegas, 4

stalker szeria mindegyik

dying light

borderlands 1-2

forest


2017. ápr. 2. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

H1Z1 king of the kill

Battlefield 4

GTA 5

Far Cry 3-4

2017. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LeonScottKennedy ***** válasza:

Far Cry széria.

A Forest egyébként nem FPS, de mindegy.

Nincs túl sok open world fps játék, talán át kéne állnod a TPS játékokra, nem gondolod? Mindössze annyi a különbség, hogy más a kameranézet :)

Próbáld ki mondjuk a 2013-mas Tomb Raidert.

Borzasztó idegesítő, hogy amikor az ember egészen kicsi gyerekkora óta játszik, több ezer játékot kijátszott már, veterán gamer, és NEM JUTNAK ESZÉBE JÁTÉK CÍMEK. Komolyan, egyszerűen semmi se jut eszembe, pedig én játékokon nőttem fel. Na most eszembe jutott még a Mass Effect széria, azzal is tolhatod. Hú de idegesítő, hidd el, jobb formámban tudnék mondani vagy 20-20 franchiset mindkét témában de most olyan szinten nem jut semmi az eszembe hogy inkább hagyom.

2017. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LeonScottKennedy ***** válasza:
32%

#1:

"H1Z1 king of the kill

Battlefield 4

GTA 5

Far Cry 3-4"


H1Z1 MMO játék, BF4 véletlenül sem open world, GTA 5 pedig TPS. Gratulálok a hozzáértésedhez.

2017. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

mivel a forest se fps, a dying light-ot se mondanám annak, így ezek beleillenek.

Persze ha kötözködni akarsz, hajrá, látom az megy.


Mass Effect is TPS és nem mondanám annyira open worldnek, azért mert repkedsz az űrben és nyersanyagot szedsz.

2017. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LeonScottKennedy ***** válasza:
40%

Mass Effectnél már átmentem TPS-be. A Dying Light bizony egy FPS. Te sokkal távolabbi példákat mondtál a céltól, például H1Z1 és BF4 hol van azokhoz képest, amiket a kérdező írt, most komolyan? Ég és föld.

Azt aláírom, hogy a Mass Effectben azért jócskán meg volt kötve a kezed mondjuk egy Fallouthoz képest, de attól még valamilyen szinten open worldnek számított.

2017. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

na igen, a far cry széria elé valahogy nem tudtam leülni, valamiért nem kötött le. lehet amiatt van, hogy a felsorolt játékok mind egy kicsit poszt-apokaliptikus stílusú (forest nem igazán, de az kötött le a legkevésbé),

igen amint írtátok is, a dying light sem teljes egészében shooter, az fps alatt igazából a belső nézeten van a hangsúly, a külső nézetes gta-kkal vagy a watchdogs-okkal valahogy sosem tudtam leülni játszani.

ha így esetleg pontosabb és jut eszetekbe valami hasonló várom a további válaszokat

2017. ápr. 2. 17:07
 7/7 anonim válasza:
Most jött ki egy játék a neve PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS. TPS nézet és FPS nézet is van benne, open world és tipikus éhezők viadala stílusú játék, nem tudom hogy rankrendszer van-e benne viszont állítólag nem ér még 30 eurót mert vannak benne bugok de valószínű ezeket javítják mert elég nagy népszerűsége lett a játéknak.
2017. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!