Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Munchkin társasjáték szabály...

Munchkin társasjáték szabály kérdéshez egy kis segítséget kaphatok?

Figyelt kérdés

1. Ha 9-es szintű egy játékos, akkor a 10es szintet hogy tudja elérni? csak harcal? Vannak olyan lapok amik adnak egy szintet csak úgy, azok érvényesek? Mi úgy szoktuk játszani hogy az nem érvényes mivel nagyno sok van belőle és nem lehet counterelni, viszont van egy kártya: Isteni beavatkozás ami alapból ad +1 szintet a papoknak és ezzel vége is lehet a játéknak, ti hogy szoktátok játszani?

2. Vannak tárgyak amik kétkezesek, az értelem szerűen csak egy lehet egy karakternél használatban, viszont a törpe képessége az hogy Nagy tárgyakból több is lehet nála, és a Nagy tárgy azok kétkezesek tudtommal, akkor lényegében több kétkezes tárgyat tud használni?



#szabály #Munchkin #társasjáték #társas #munchkin társas #munchkin szabály #társasjáték szabály
2017. ápr. 3. 15:22
 1/4 anonim válasza:

Ezt a játékot mindenki másképp játsza, nincs két egyforma játékmód erre. Már csak a rengeteg kiegből és a kötetlen játékmenetből is kiindulva.

Ez a ti megegyezéseteken alapszik.

2017. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elso valaszado rosszul mondja.

1. A szabalyban vilagosan le van irva, hogy a 10-es szintet kizarolag szorny elleni csataval lehet elérni.KIVETEL az isteni beavatkozas kartya. Sőt ezen a kartyan is rajta van hogy:ha ezzel a jateknak vege, akkor a gyoztes fel van hatalmazva arra , hogy a tobbi jatekost kímélhetetlenul kigunyolja. Tehat ezzel lehet nyerni. Jo kiszallo lehet ez a lap. Pl: en mar nyertem ugy , hogy pap lettem. Vikereso bottal kivettem az isteni beavatkozast es igy nyertem.

2. Egy darab nagy targy lehet nalad kivetel torpe. Na de attol hogy torpenel tobb nagy targy lehet attol meg nem lesz 4 kezed. Mondok kapasbol 3 targyat ami Nagy targy es nem ketkezes. Pl: Létra , Mithrill páncél (pancel),A Bájolás tubája(egykezes).

Csalás lappal hordhatsz ket ketkezes fegyvert.

2017. ápr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vízkereső bottal* elirtam.
2017. ápr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valaki megmutatja, megtanítja a játékot Budapesten?
2017. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!