Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban mik a The big...

Szabobogar kérdése:

Sims 3-ban mik a The big sister challenge szabályai?

Figyelt kérdés
Leírná valaki nekem, hogy milyen szabályok szerint kell játszani és hogy mi is a cél pontosan?

2017. ápr. 4. 19:42
 1/1 anonim válasza:

Azért kellene, mert nem tudsz angolul? Mert ha igen, akkor itt van, lefordítom:

Az a dolgod, hogy egy olyan háztartást csinálj, ami egy kamasz és egy gyerek simből áll (ha nincs valami modod, akkor csinálj mellé szülőt, akit éheztetsz egy szobában). A cél, hogy a kamasz megteremtse a megfelelő körülményeket, hogy felnevelhesse a kistesóját.


Szabályzat:

- A kamasznak lánynak kell lennie, de a kistesó lehet bármi

- 20x15-ös üres telken kell kezdened

- Amíg a nővér fel nem nő, addig csak gyerekekkel és kamaszokkal állhatnak szóba a testvérek

- A nagytesó nem mehet iskolába, csak a kicsi

- A nagytesónak lehet munkahelye, de nem kötelező, szerezhetsz pénzt hobbikon keresztül (pl kertészkedés, festés, írás, stb...)

- Mikor elkezded a játékot az üres telken 6000 simoleont építésre költhetsz

- A háznak tartalmaznia kell a következőket: 2 hálószoba (1-1 a tesóknak), 1 konyha, 1 iroda (könyvek, számítógép, ilyesmik szerintem), 1 fürdőszoba. Ha maradt pénzed azt "living area"-ra kell költened.. (Nem tudom, hogy nappalira, vagy az eddigi szobák javítására gondol)

- 1000 simoleont költhetsz egy kertre, aminek legalább 2 ültető ládát kell tartalmaznia

- A háznak Appaloosa Plains-ben kell lennie

- A lifespan-t hosszúra kell állítani (életkor)

(- Meg kell ölnöd a szülőt)

(- A szülő visszatérhet szellemként és beszélhet a gyerekekkel)

- Mielőtt utaznál, vásárolnod kell egy flamingót, amit a családi eszköztárban tartasz (fogalmam sincs minek XD)

- A kamasznak lehetnek kapcsolatai (barátok, szerelmes kapcsolat), de gyereke nem lehet míg a kistesó fel nem nő

- Ha szeretnél és van pénzed rá elköltözhetsz


A nagytesó:

- Lánynak kell lennie

- (rég Sims 3-aztam, ezt nem tudom magyarul) "Surrounded by Family" életcél kell neki

- Bármi más tulajdonsága lehet


A kistesó:

- Bármilyen nemű lehet

- Mehet iskolába

-Bármilyen tulajdonsága lehet

2017. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!