Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lego Star Wars: The Force...

Lego Star Wars: The Force Awakensből nem lehet boltban olyan verziót venni, amiben az összes DLC benne van?

Figyelt kérdés
Ugye volt sok ilyen DLC csomag, ami a játék megjelenése után jött ki pl. droid pakk amiben Grievous is van, Lázadók pakk annak a karaktereivel, jedi pakk stb. Nincs valami olyan kézzel fogható, tehát bolti (nem online vásárolós fos verzió) amiben egyben meg lehet venni mindet? Az sem érdekel ha jó drága, nem az ár a lényeg, hanem hogy nem fogok online vásárolni hogy fennakadjon a vásárlásom meg levegyék a pénzt azt ne szállítsák ki, ellopják az adataim stb. Sosem fogok online venni semmit, nem értem az ilyen vásárlókat miért nem lehet tiszteletben tartani. De attól reménykedek benne hogy kiadtak egy ilyen verziót is, ti tudtok erről valamit?

2017. ápr. 5. 21:20
 1/1 LeonScottKennedy ***** válasza:

Csak a címet olvastam el, a többire lusta vagyok.

Nincs boltban DLC-s termék, csak az eredeti. Kivéve, ha GOTY (Game of the Year) edition, akkor benne van minden tartalom ami kijött addig.

2017. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!