Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of warcraftban miért...

World of warcraftban miért nem tudok repülni ha eddig ment?

Figyelt kérdés
84-es vagyok és úgy 75-ös szintig mindenhol tudtam repülni kivétel nélkül és most valahogy nem megy. Nemtudok. Nem enged átváltozni. Nem is igazán lenne baj ha nem lenne egy rakat küldi ami csak repüléssel oldható meg. Már csak 800 gold kell és megtudom tanulni a sárkánnyá változást de nemtudok annyit összeszedni mert küldik sincsenek 84esen.

2017. ápr. 6. 12:12
 1/5 Galekun válasza:
Melyik kiegel játszol?
2017. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom az mit jelent
2017. ápr. 7. 12:03
 3/5 Csiß ***** válasza:
Melyik kiegészítővel játszol.Esetleg eredeti,vagy tört,ha tört akkor melyik szerver? Kicsit bővebb infó jó lenne.Lehet olyan zónában vagy,ahol nem lehet repülni (bár emlékeim szerint MOP-ban nem volt ilyen).
2017. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tört, cata és sikerült összegyűjtenem a pénzt. Kaptam pár embertől és így meg tudtam tanulni. Megint. Csak nem értem miért tűnt el ha teljesen jól működött. És nem zóna miatt volt. Sehol nem ment. Kivéve outlandet.
2017. ápr. 7. 13:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig elötte mindenhol át tudtam változni
2017. ápr. 7. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!